Ailemi TikTok uygulamasından nasıl uzaklaştırabilirim?

Thomas Musk

Kilopat
Daha fazla  
Selam arkadaşlar, annem ve kardeşim (iyi ki de babam kullanmıyor) TikTok uygulamasını kullanıyor ve seviyor, uyarmama rağmen anlamıyorlar ve kullanmaya devam ediyorlar, bunu nasıl çözebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Cringe videolar izlemiyorlarsa neden karışıyorsun ki?

Hep izledikleri cringe videolar, kardeşim TikTok hesabı açmış Cemre Solmaz fanı olur ya onun gibi.
Babanıza söyleyin yasaklasın.
Babamın öyle bir şey yapacağını sanmıyorum, ancak bir ara konuşurum, teşekkürler.
Bilgilerinizi çaldığını, sizi dinlediğini söyleyin. Araştırma yaparsanız doğru olduğunun kanıtınıda sunabilirsiniz :)
Yok hocam olmuyor, ne yapsam yapayım "onlar yalan haber nereden biliyorsun?" cevabını alıyorum, bu da beni biraz üzüyor.

Hep izledikleri cringe videolar, kardeşim TikTok hesabı açmış cemre solmaz fanı olur ya onun gibi.

Babamın öyle bir şey yapacağını sanmıyorum, ancak bir ara konuşurum, teşekkürler.

Yok hocam olmuyor, ne yapsam yapayım "onlar yalan haber nereden biliyorsun?" cevabını alıyorum, bu da beni biraz üzüyor.

O zaman Allah kolaylık versin.

Modeme erişebiliyorsanız TikTok'a girdikleri anda Wi-Fi'yi kapatın.

Oyun falan oynuyorsanız TikTok izlemenizden oyun oynayamıyorum diyebilirsiniz.

"Kapat oyunu o zaman, sonra oynarsın." gibi cevap almam biraz sıkıntıya düşüyorum, modemi kapatamam çünkü çoğu işim oradan, şu modem ayarlarından TikTok'u engelleyebiliyor muyduk? Hatırlamıyorum.

Muhtemelen yaptığı şey yaş kısıtlaması getiriyor ve o yaş kısıtlamasıyla uygulama cıkıyor TikTok'da +13 yaş ve üzeri olduğu için attığım linkte bakarak yaparsanız +7 yaş kısıtlaması filan ekleyebilirseniz telefona ama ondan önce TikTok'u silip yapın.

Muhtemelen yaptığı şey yaş kısıtlaması getiriyor ve o yaş kısıtlamasıyla uygulama cıkıyor TikTok'da +13 yaş ve üzeri olduğu için attığım linkte bakarak yaparsanız +7 yaş kısıtlaması filan ekleyebilirseniz telefona ama ondan önce TikTok'u silip yapın.
Gece uyudukları zaman denerim hocam, teşekkürler.

Geri
Yukarı