Ailenizin "Bilgisayar Oyunlarına" Bakış Açısı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Telefon benimde elimden düşmüyor ama bilgisayar bir süre sonra dünya ile iletişimini kesiyor ben o Metin2 zamanında konuşmayı unutmuştum utangaç içine kapanık birisi olmuştum sadece 3 arkadaşım olduğundan milletin yüzüne bakmaya bakmaya sende haklısın tabi okul zamanı 1 saat açarım bilim videoları falan izlerim sonra 1 saat daha açarım başka işler yaparım oyun vb. Sonra 1 saat daha açarım yayarak kullanırım yani ailem ses etmez. Sanada tavsiye ederim annene babana söyle ben gün içinde ara sıra açacağım diye. Ama sana tek uyarım okul zamanında ONLİNE Oyunlardan uzak durman 1 Saatlik dilim sana yetmez veya aklın hep orada olur kendimden biliyorum.
Oyun dediğim GTA oynuyorum sadece online fazla takilmam.

Arkadaşlar siz gerçekten çok fazla bilgisayar oynuyorsunuz. Ben en fazla 2 saat durabilirim.(Oyunda)

Arkadaşlar siz gerçekten çok fazla bilgisayar oynuyorsunuz. Ben en fazla 2 saat durabilirim.(Oyunda)
2011'in yazının başlangıcından bu pazartesiye kadar yazları min.12 saat okul varken min.4-5 saat Minecraft oynardım. Öğretmen araştırma ödevi verdi diye Minecraft'a girerdim. Serverim falan vardı o yüzden singleplayer oynamazdım. 1-2 tane de oynadığım server vardı. Okuldan kaçma gibi bir durumum yoktu ama okul zamanı yatana kadar oynardım. Bilgisayarımın söküldüğünü de, 6 ay elime klavye almadığımı da gördüm. Şimdi bıraktım Minecraft'ı, SA-MP falan oynuyorum o da 1 saatten sonra sıkıyor zaten.

Babasının içinde ''Hulk'' fırlamış resmen. Benim babam böyle şey yapmaz ama kasaya tekme vurur :) (Dalga amaçlı yazmadım, ciddiyim.)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı