Ailevi sıkıntılar

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yurt ücret tahsil ediyor liseyi bitirip üniversiteye geçebilir. Annen baban resmi mahkeme kararı ile boşandımı yoksa arada kalmış bir olay mı? Resmi karar ile boşandılar ise belki ücret tahsil edilmeyebilir.
Resmi olarak ayrıldılar, ıskat dilekçesi gibi bişey vermiş sanırım ikisi de emin değilim isminden tam olarak ama miras hakkımı elimden aldıklarını biliyorum sadece.
Hocam. Durumunuza üzüldüm çok kötü bir hayat geçiriyorsunuz. YKS'ye iyi çalışmanızı öneririm böylelikle kurtulursunuz. Ayrıca üniversitede yakın arkadaşlıklar kurarsın en kötü üniversite bittiğinde onlarla beraber yaşarsınız?
Dediğim gibi cidden çok çalışıyorum boş olduğum saniye yolda yürürken, evden okula, okuldan eve giderken sürekli notlarımı okuyor çözdüğüm soruları 3-4. kez tekrar çözüyorum ama olmuyor ne yazık ki düşüşte derslerim.

Resmi olarak ayrıldılar, ıskat dilekçesi gibi bişey vermiş sanırım ikisi de emin değilim isminden tam olarak ama miras hakkımı elimden aldıklarını biliyorum sadece.
Ne olur ise olsun ileride dava açma hakkın bulunmaktadır dostum, eğer ki o mirası sana vermezler ise hukuk yolu ile alabilirsin, bazı istisnalar hariç her türlü alınır diye düşünüyorum, bu arada durumuna çok üzüldüm dostum sabret demekten başka bir şey gelmiyor aklıma.

Resmi olarak ayrıldılar, ıskat dilekçesi gibi bir şey vermiş sanırım ikisi de emin değilim isminden tam olarak ama miras hakkımı elimden aldıklarını biliyorum sadece.

Dediğim gibi cidden çok çalışıyorum boş olduğum saniye yolda yürürken, evden okula, okuldan eve giderken sürekli notlarımı okuyor çözdüğüm soruları 3-4. kez tekrar çözüyorum ama olmuyor ne yazık ki düşüşte derslerim.

Gerçekten kötü bir durumdasınız...

Öğretmenlerine danış ilk rehber hocanız varsa onla görüş.

Yani ben öyle biliyorum, şu ana kadar kimseye en küçük bir zararım dokunmadı aksine hep yardımcı oldum ev işlerinde vb. yardım etmediğim zaman ikisi bir olup dayak falan atıyorlardi 11 yaşlarımdayken. Böyle büyüdüğüm için garipsemiyorum.
Şu an tek istediğim senin bu durumdan kurtulman. Ben hayatımda böyle bir hayat hikayesi duymadım, görmedim. Yapabileceğimiz bir şey var mı? Asla pes etme..

Öğretmenlerine danış ilk rehber hocanız varsa onla görüş.
Bunu iki hafta önce denedim inanın ki adam sadece örnek bir tyt test kitabı verip gönderdi. : )
Şu an tek istediğim senin bu durumdan kurtulman. Ben hayatımda böyle bir hayat hikayesi duymadım, görmedim. Yapabileceğimiz bir şey var mı? Asla pes etme..
Dualarınızı eksik etmeyin hocam o yeter bana akıl sağlığım git gide bozuluyor fark ediyorum rüyalarımda hiç hoş olmayan dinî şeyler görüyorum, dualarınız bana yardımcı olacaktır.

Bunu iki hafta önce denedim inanın ki adam sadece örnek bir TYT test kitabı verip gönderdi: )

Dualarınızı eksik etmeyin hocam o yeter bana akıl sağlığım gitgide bozuluyor fark ediyorum rüyalarımda hiç hoş olmayan dinî şeyler görüyorum, dualarınız bana yardımcı olacaktır.

Hayatınız çok beter bir hayat yani manalandıracak kelime bulamıyorum.

Kız kardeşin sana yardımcı olmuyor mu? Harçlık konusunda vb.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı