Aileye YKS'ye başvuru sürecini kaçırdıgını açıklamak

memo551133

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben 23 YKS başvuru sürecini kaçırdım o zamanlar bacagım da agrı vardı başvuru sürecinde degnek ile yürüyordum ve YKS başvurusunu unutmuşum ve sınav yaklaşıyor bildiginiz gibi bende 24 YKS'ye hazırlanmaya başladım ailem girecek olarak biliyor anneme söyledim bir şey olmaz devam et dedi ama babama nasıl söylecegimi bilmiyorum hiç yaşayan oldu mu tavsiyeniz neler acaba? nasıl söyleyebilirim

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar ben 23 YKS başvuru sürecini kaçırdım o zamanlar bacagım da agrı vardı başvuru sürecinde degnek ile yürüyordum ve YKS başvurusunu unutmuşum ve sınav yaklaşıyor bildiginiz gibi bende 24 YKS'ye hazırlanmaya başladım ailem girecek olarak biliyor anneme söyledim bir şey olmaz devam et dedi ama babama nasıl söylecegimi bilmiyorum hiç yaşayan oldu mu tavsiyeniz neler acaba? nasıl söyleyebilirim
Babanız anlayışlı biriyse anlatın. İnsanlık hali sonuçta. Ama çok geri kafalı sığ insansa geriye tek seçeneğiniz kalıyor: Yalan.

Gerçekten kötü hissettim, çünkü kendim için en çok korktuğum şeylerden biriydi.

Bu sene YKS'ye başvuru tarihi bitimine 2 gün falan kala kayıt yaptırmayı hatırlamıştım. Böyle riskli durumlar için telefonunuzun takvim uygulamasını kullanmayı unutmayın.

Son düzenleme:
Babanız anlayışlı biriyse anlatın. İnsanlık hali sonuçta. Ama çok geri kafalı sığ insanlarsa geriye tek seçeneğiniz kalıyor: Yalan.

Tamam hocam çok teşekkür ederim çok anlayışlı degil yalan da söylemek istemiyorum düzgünce anlatmaya deneyeceğim oda olmazsa mecburen dedigini yapacagım :(

Gerçekten kötü hissettim, kendim için en çok korktuğum şeylerden biriydi.

Bu sene YKS'ye başvuru tarihi bitimine 2 gün falan kala kayıt yaptırmayı hatırlamıştım. Böyle riskli durumlar için telefonunuzun takvim uygulamasını kullanmayı unutmayın.
çok kötü birşey haberim vardı daha var dedimde sonrası yok yapacak birşey yok bunda açıldıgı gibi direk yatırıcam erteledim malasef
Buna sorumsuzluk deniyor, yapacak bir şey yok. Yalan söylemeden adam gibi konuş babanla umarım anlayış gösterir. Yalan söylersen iyice batarsın.
Evet haklısın direk dogruyu söyleyecegim olan oldu gece söylecegim :)

Geri
Yukarı