Karantina sürecini özlediniz mi?

yilbasiagaci

Hectopat
Önceden ne güzel evde hem ders çalisiyordum, teneffüse girince hem spor yapiyordum, öglen saglikli besinler alir internet olmadiginda hem televizyon yayinlarindan izliyordum, galiba ismi EBA lise di galiba test falam cozerdim. Şimdi uzaktaki okula gitmek ve geri gelene kadar gün bitiyordu, ben gibi seven var miydi? Online egitimi bir de okulun ilk haftasi yanima hasta cocugu koydu, şu an 1 haftadir hastayim. En azindan uzaktan egitimde her türlü derse giriyordum, simdi doktorlar bulasir diye rapor yazdi derslerden gerideyim.

Önceden ne güzel evde hem ders çalisiyordum, teneffüse girince hem spor yapiyordum, öglen saglikli besinler alir internet olmadiginda hem televizyon yayinlarindan izliyordum, galiba ismi EBA lise di galiba test falam cozerdim. Şimdi uzaktaki okula gitmek ve geri gelene kadar gün bitiyordu, ben gibi seven var miydi? Online egitimi bir de okulun ilk haftasi yanima hasta cocugu koydu, şu an 1 haftadir hastayim. En azindan uzaktan egitimde her türlü derse giriyordum, simdi doktorlar bulasir diye rapor yazdi derslerden gerideyim.

Benim için bir şey değişmedi karantinaya girdiğimizde. dışarı çıkmaya üşeniyordum.

Son düzenleme:
Hayır. Korona olmuştum. Evde yatmak dışında özlenecek bir şey olduğunu sanmam.

Karantina sürecini özlemedim, bazıları için rahat geçse de aynı şekilde birçok kişi için büyük kayıplar oldu. Ama karantina düzenini özlediğimi söyleyebilirim, günüm annem dışında (sağlık görevlisi) ailemle geçiyordu. Okula evden katılmak da rahattı açıkçası, hem zaman hem de efor açsından iyiydi benim için.

Bence fena değildi ama babam tekel bayii işletiyor karantinada kötü etkiledi şu an çok şükür toparladı evde olmakda iyiydi ama sosyal hayatım kötüleşmişti şu an hayatımdan memnunum karantinaya gerek yok bence.

İnsanların işlerinin aksaması ve can kayıpları kötüydü. Yine de o düzeni çok seviyordum. Benim için rahattı, derslerim sabah başlıyordu 3 gibi bitiyordu. Şimdi ki gibi eve gelinceye kadar zaman geçmiyor, üstüne yorgun da olmuyordum. Ders çalışmak için vaktim oluyor, ve daha birçok şeye vakit ayırabiliyordum. Ama bu işin bir salgın olup ölümcül olduğu aklıma gelince de tekrar o döneme dönmek istemezdim.

Korona olup, anneannemi ve dedemi kaybetmem dışında iyidi bence. Özellikle arkadaşlarla saatlerce oyun oynamak çok güzeldi. PES 21 Mobile, DLS, Call of Duty(tam karantina olmuyor ama ucu ucuna işte..) oynamak da çok iyidi. Sıkıntıları da vardı tabii, özellikle canlı dersler çok canımı sıkmıştı ancak onu çıkarırsak cidden iyi zamanlardı. Fakat şuan bir daha karantinaya girmem. O kadar sıkıntı varken bir de karantinaya girersek cinnet geçirebilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı