Aim geliştirmek için Valorant vs CS:GO

Ama ikisi bir değil ki bunların. Eğer Valorant oynayacaksanız aminizi Valorant'a göre geliştirmeniz gerek. Çünkü Valorant'ta mermiler hafif daha düz giderken CS'de sağa sola saçılabiliyor. İkisi bir dğeil yani.

Benim direk kafaya atış yapmak için ve biraz da spray. Valorant'ta direk direk spray yapmaya çalıştığım içn mermiler bacağa gidiyor.

Benim direk kafaya atış yapmak için ve biraz da spray. Valorant'ta direk direk spray yapmaya çalıştığım içn mermiler bacağa gidiyor.

Anladım. Ama inanın bana. İkisinde spray atmak bir değil. Sanırım Valorant'ta ölüm maçı oynayıp kendinizi daha iyi geliştirebilirsiniz.

Aim geliştirmek için bir numaralı yöntem DM, yani ölüm maçıdır. Hangi oyunda aim geliştirmek istiyorsanız o oyunun DM'sinde oynayın. AimLab, Kovaak, Osu gibi programlar aim geliştirmez. Yalnızca fare hakimiyetinizi kuvvetlendirirsiniz. Eğer oyun içinde aiminizi geliştirmek istiyorsanız bu dış alıştırmalardan sonra yine DM ile desteklemeniz gerekir. Düzenli olarak poligon/dm çalışması yaparsanız kısa sürede farkı görebilirsiniz.

Oyun mu oynuyorsunuz sınava mı hazırlanıyorsunuz belli değil. Oyunu eğlenmek için oyna csgoda aim geliştirip volaranta giricem ne demek ya hangisini seviyorsan onu oyna gitsin. Ne değişiksiniz :D

Geri
Yukarı