Aim geliştirmek için CS:GO vs Valorant

CS:GO'yu seviyorum ama hileler yüzünden bırakmayı aim kasmak içinse bırakmamayı düşünüyorum. Aimi mi en fazla Valorant'da mı yoksa CS:GO'da mı daha iyi geliştiririm?
Cs:GO'yu seviyorsan hileden bıktıysan faceit oyna hocam 128 tickrate sunucularda oynaması aşırı keyifli

Diyecektim ama seçeneklere dahil olmadığından demedim. Rainbow oynayınca diğerleri bana biraz balon gibi gelmişti 😁.

Cidden öyle bu arada. Insurgency: Sandstorm cidden zor Rainbow'dan bile zor çok fazla sekiyor öldürdüğün bile gözükmüyor. Deneyin derim bu gün oynadım o kadar CS oynamama rağmen 3 kill zor aldım oyunda bir güzel yanı ise en dandik silah ile göğüsten vursanız daha ölüyor.

Dostum ikisi de FPS oyunu ve zaten online FPS oyunları dışında da FPS'in bir anlamı yok. CS:GO oynuyorsan CS:GO üzerinden aimini geliştir, Valorant oynuyorsan Valorant üzerinden.

Faceit deneyin hile az, MM kadar kanser değil. Bu iki oyun da birbirinden farklı sprey patern'leri var, valorantta spray atamıyorsun ki? CS:GO'da belli bir düzen var onu ezberleyerek çalışarak tutturup yapabiliyorsun, ikisi de farklı oyun, ikisinin de farklı mermi gidiş şekli var.
Premium aldı arkadaş ve karşıya hile geldi. Banlandı hatta.

Yeni konular

Geri
Yukarı