Aim geliştirmek için CS:GO vs Valorant

Demir.kan

Hectopat
Makaleler
1
CS:GO'yu seviyorum ama hileler yüzünden bırakmayı aim kasmak içinse bırakmamayı düşünüyorum. Aimi mi en fazla Valorant'da mı yoksa CS:GO'da mı daha iyi geliştiririm?

Faceit deneyin hile az, MM kadar kanser değil. Bu iki oyun da birbirinden farklı sprey patern'leri var, valorantta spray atamıyorsun ki? CS:GO'da belli bir düzen var onu ezberleyerek çalışarak tutturup yapabiliyorsun, ikisi de farklı oyun, ikisinin de farklı mermi gidiş şekli var.

İkisi arasından seçim yapmak gerekirse CS:GO ancak Rainbow Six ve Insurgency: Sandstorm çok daha zor olduğundan o oyunlarda aiminiz iyi olursa diğer oyunlarda da iyi olacağını düşünüyorum hatta daha rahat bile oynayabilirsiniz. Faceit oynayın o hileci neredeyse hiç gelmiyor oyunun tadını çıkarabiliyorsunuz ama çok fazla hardcore oynayan var.

İkisi arasından seçim yapmak gerekirse CS:GO ancak Rainbow Six ve Insurgency: Sandstorm çok daha zor olduğundan o oyunlarda aiminiz iyi olursa diğer oyunlarda da iyi olacağını düşünüyorum hatta daha rahat bile oynayabilirsiniz. Faceit oynayın o hileci neredeyse hiç gelmiyor oyunun tadını çıkarabiliyorsunuz ama çok fazla hardcore oynayan var.

Diyecektim ama seçeneklere dahil olmadığından demedim. Rainbow oynayınca diğerleri bana biraz balon gibi gelmişti 😁.
CS:GO AK47 sprayine alışan bordo berelidir.

Bordo bereliymişim 😮.
Bence çokta zor değil sadece zaman gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı