Valorant aim geliştirmek

Brazen

Decapat
Delirmek üzereyim. Derecesiz maçıma 24 seviye adam geldi 50 vurdu. Adam sadece One tap atıyordu. Artık delirmek üzereyim sırf bu yüzden bilgisayarımı kırdım ve şu an laptoptan oynuyorum. Bende One tap atmak istiyorum. Ne kadar sürelik bir çalışmayla aimim YouTuber seviyesine gelir.

DM daha yararlı olur diye düşünüyorum ama poligonda girebilirsin.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoyuda izleyebilirsin.

Yahu bana öneri ver. DM mi gireyim? Poligon mu?
Yahu ne bileyim ne girmen gerektiğini? Valorant oynamıyorum bile ben. Ama aim oyuna özel bir şey değil. CS:GO'yu aşırı iyi oynayan biri aynı aimle Valorant'a geçer, Apex'e geçer, Warzone'a geçer. Sen aimini geliştirmek için varsa aim haritalarına gir. Yoksa uygulamalar var onlarda aim çalış.

Yahu ne bileyim ne girmen gerektiğini? Valorant oynamıyorum bile ben. Ama aim oyuna özel bir şey değil. CS:GO'yu aşırı iyi oynayan biri aynı aimle Valorant'a geçer, Apex'e geçer, Warzone'a geçer. Sen aimini geliştirmek için varsa aim haritalarına gir. Yoksa uygulamalar var onlarda aim çalış.

Oynamıyorsan neden yazı yazıyorsun ki?

Önce kendine uygun senstivity neyse onu bul.
Daha sonra DM gir bot vurmak çok gereksiz.
Farklı insanlarla karşı karşıya gelmek demek farklı zihniyetlerle etkileşime geçmek demek.
Temel olmadan olmaz bu iş.

Youtuber seviyesi aim ne oluyor ya 😀. Reflex ve flicklerini geliştirmek için aim lab ve kovaak gibi oyunlar var. Aim lab steam'de bedava kovaak yanlış hatırlamıyorsam 18 TL olması gerekiyor. İnternette aim lab veya kovaak için playlistler var hangisi kafana yatıyorsa kullan onları. Aimini kafa hizasında tut aimin yere bakmasın bunu DM oynayarak geliştirirsin.

Youtuber seviyesi aim ne oluyor ya 😀. Reflex ve flicklerini geliştirmek için aim lab ve kovaak gibi oyunlar var. Aim lab steam'de bedava kovaak yanlış hatırlamıyorsam 18 TL olması gerekiyor. İnternette aim lab veya kovaak için playlistler var hangisi kafana yatıyorsa kullan onları. Aimini kafa hizasında tut aimin yere bakmasın bunu DM oynayarak geliştirirsin.
Peki bu dediklerini ne zamana kadar yapmam gerek?

Geri
Yukarı