Aim Lab Valorant'ta aim geliştirmez mi?

JETTİN ULTİSİ

Hectopat
Az önce bir yazı gördüm. Aim Lab gibi programlar aim geliştirmezmiş sadece fare hakimiyeti geliştirirmiş. Ben her sabah 1 saat Aim Lab çalışıyorum. Yanlış mı yapıyorum?

Az önce bir yazı gördüm. Aim Lab gibi programlar aim geliştirmezmiş sadece fare hakimiyeti geliştirirmiş. Ben her sabah 1 saat Aim Lab çalışıyorum. Yanlış mı yapıyorum?
Tam olarak öyle diyemeyiz. Eğer aynı hassasiyet oranlarında kullanıyorsanız kas hafınazı geliştirir bu da mouse çevirdiğiniz anda crosshairin adamın kafasına gitme ihtimalini arttırır. Bu arada Aim Lab'den ziyade KovaaK's daha iyi bana kalırsa.

Yanlış yapıyorsun denmez fakat deneyimlerime dayanarak söylüyorum 1 saat DM kasarsan daha çabuk gelişirsin 100 saat AimLab'im var ilk ciddi kastığım zamanlar (1,5 sene önce falan) plattan immoya 3 haftada çıkmıştım ama şimdi düşününce DM en az 2 -3 kat daha yararlı gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı