Aim Lab ile Valorant'ta büyük bir gelişme elde edilir mi?

Valorant oynarken ilk başlarda Aim Lab ile çalışıyordum fakat hiçbir işe yaramıyordu. Hatta aimim daha da kötüleşiyordu. Bana göre oyunun poligonu gayet yeterli. Günde 30 dakika poligonda antrenman yapsan 3 4 sefer de ölüm kalım savaşı atsan tamamdır bu iş. Ölüm kalım savaşlarında farklı silahlar oynayabilirsin mesela ilk ölüm kalım savaşında vandal 2.sinde Phantom 3.de sheriff 4 de ise Ghost. Benim rutinim böyleydi ve çok rahat rank atlayabiliyordum.
Bu arada poligonda sadece HS atmaya çalışma. Adamın kafa hizasında aralıksız 5 dakika cross takibi yapman gerek daha sonra 5 dakika flick çalışması yapabilirsin. Bir de poligondaki parkuru 1 2 defa tamamlarsan çok daha iyi olur.

Kafa hizasında tutmak bana göre imkansız gibi bir şey siz nasıl yapıyorsunuz?

İlk başta kendine uygun hassasiyet ayarı bulman gerek. Hassasiyet ayarını yaptıktan sonra gerisi tamamen size kalmış. İlk başlarda zorlanabilirsiniz fakat düzenli bir şekilde çalışırsanız alışıcaksınız. Bu dediklerimi yaparsanız emin olun kısa bir süre içerisinde oynanışınızda değişiklik olacağını sizde fark edeceksiniz.

Ben her zaman vücut ile kafa arası hizada tutuyorum nişangahı. Öyle daha rahat vuruyorum örnek olarak. Ayrıca bol bol oynamanda gerekli 1-2 günde olacak iş değil, oyunu düzenli oynaman lazım ki gelişesin dostum.

Geri
Yukarı