Aim nasıl gelişir?

Hocam peek atmıyorum çoğunlukla takımın arkasında oynarım / takıma göre yön alırım. Çoğunlukla smoke/ flash ve el bombası ezberlemeye çalışırım. Ve halla anlamadığım bir şekilde sadece Sniper kullanabiliyorum. AK-47 veya Vandal'da, M4 veya Phantom'da. Deagle veya Sheriff'te adam vurmakta zorlanıyorum. Malum Sniper çok pahalı olduğu için ve kolay düşürüldüğü için adam vurmak zorlaşıyor.
Tam senlik silah Guardian o zaman. Ben de Guardian oynuyorum sürekli. Gerçekten işine yarar. dürbün açıp oynayarak bir sürü adam vurabilirsin. Peek atmayı öğren bu arada. Ne kadar özgüvenli ve ileride oynarsan o kadar gelişirsin.

Kullandığın fare kötü mü?

Eskisi G203 Lightsync, yenisi Corsair Katar Pro. Onuda sensörü kötü dendiği için değiştirmiştim. Faremden memnunum.

Tam senlik silah Guardian o zaman. Ben de Guardian oynuyorum sürekli. Gerçekten işine yarar. dürbün açıp oynayarak bir sürü adam vurabilirsin. Peek atmayı öğren bu arada. Ne kadar özgüvenli ve ileride oynarsan o kadar gelişirsin.
Hocam cs de ?

Kullandığın fare kötü mü ?
Eğer çöpten alınma bozuk bir mouse kullanmıyorsa çok etki edeceğini sanmıyorum düşük ranklarda.

Eskisi G203 Lightsync, yenisi Corsair Katar Pro. Onuda sensörü kötü dendiği için değiştirmiştim. Faremden memnunum.

Hocam cs de ?
AK-47 ile onetap dene. CS biraz daha az ilgim olan bir alan. 1300 saatim olmasına rağmen 800-900 saat Deathrun-MG-Bhop takılıyordum. Maks MG1 oldum ondan CS konusunda benden çok bilgi alma bence. :D

Eğer çöpten alınma bozuk bir mouse kullanmıyorsa çok etki edeceğini sanmıyorum düşük ranklarda.

AK-47 ile onetap dene. CS biraz daha az ilgim olan bir alan. 1300 saatim olmasına rağmen 800-900 saat deathrun-mg-bhop takılıyordum. Maksimum MG1 oldum ondan CS konusunda benden çok bilgi alma bence. :D

Hocam her bütün her şeyde gelişme şansım var mı?

Hocam her bütün her şeyde gelişme şansım var mı?
Var. İnsan beyninin refleksleri bir şeyi sürekli yaptıkça gelişir. Ama o şeyi bir süre yapmayı bırakırsanız körelir. Fakat geri o refleksi kazanması daha kolaydır. O refleksi kazandıktan sonra bir momentum ile kendini daha iyi hissedersin. O yüzden, oyunu bir süre oyna, sonra kısa bir süre ara ver, yine aynı eski randımanla oynamaya başla. Böyle gelişeceğini düşünüyorum. Birde, dediğim kayıt izleme olayı var. SQUADOV veya Insight Capture kullanarak oyunlarını kaydedebilirsin. onlarla oyunlarını izleyip kendin kısa bir analiz yapabilirsin.

CS icin DM sunuculari ve aimbotzde aiminizi gelistirebilirsiniz. Oynadiniz baktiniz bir gelisme yok, belki de yanlış oyunu tercih etmissinizdir.

Geri
Yukarı