Air Frost Plus fan nereye üflemeli?

Masaüstünde hiç sıcaklık ölcmemistim hocam ondan bir tık garip geldi bana. Islemcim zaten Ryzen 3 1200af.

Hocam fanın kendisinde sorun varmış. Yeteri kadar(eskisi gibi) sogutmuyormus. Bilgisayar parçalarını atsam bana yetecek kadar bir fan onerebilir misiniz acaba?
İşlemci ve Kasa modelinizi belirtmeniz. Birde Bütçe belirtmeniz yetecektir.

İşlemci ve Kasa modelinizi belirtmeniz. Birde Bütçe belirtmeniz yetecektir.
Hocam kasa ve islemci bunlar butcem de çok fazla yok isimi görecek ortalama bir fsn önerisi yaparsanız çok guzel olur. Islemcim çok abartı bir işlemci değil zaten.

Hocam kasa ve islemci bunlar bütçem de çok fazla yok isimi görecek ortalama bir fsn önerisi yaparsanız çok guzel olur. Islemcim çok abartı bir işlemci değil zaten.

Kule tipi fanlardan çok anlamasam da piyasaya bakındım. 1.000 lira altı mantıklı fiyatlarda fan yok. Ben olsam Ryzen 5 3600'un stock fanından bulur takardım. Fazlasıyla işini görecektir.

İnanın AMD yıllardır kullanmıyorum. İşlemcinin kutusunun resmini sorup Örnek: Ryzen 5 3600 diyelim. Soket tipi ile sizinkinin soket tipi aynıysa. soğutma da sıkıntısız oturacaktır. Bu şekilde teyit edip alabilirsiniz. Ryzen 5 3600 serisinin soğutması 3600'a yetiyordu. 1200'e fazlasıyla yetecektir.

İnanın AMD yıllardır kullanmıyorum. İşlemcinin kutusunun resmini sorup Örnek: Ryzen 5 3600 diyelim. Soket tipi ile sizinkinin soket tipi aynıysa. Soğutma da sıkıntısız oturacaktır. Bu şekilde teyit edip alabilirsiniz. Ryzen 5 3600 serisinin soğutması 3600'a yetiyordu. 1200'e fazlasıyla yetecektir.

Tamamdir hocam teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı