AirPods 2 nasıldır?

Hocam onun sıfırı şu an 3 bin ama siz yine de komisyonda indirim isteyin 50'ye indirmeye çalışın.

AirPods'la a*rdot* aynı kalite mi?
Biri 300 biri 3000 lira tabiki değil. Yaptığınız karşılaştırma saçma. Benim anlatmaya çalıştığım: Bir telefon şirketi, tamamen ses üzerine çalışan bir şirketi ses kalitesinde geçemez.

Bence senin gördüklerin dandroidci değil, daha çok sen toxic Apple fanısın. Gerçekleri bile kabul etmeden sanki hayatını kurtarmış gibi Apple'ı savunuyorsun. Önce kendini tanı, sonra başkalarını eleştir İSheep.

Biri 300 biri 3000 lira tabii ki değil. Yaptığınız karşılaştırma saçma. Benim anlatmaya çalıştığım: Bir telefon şirketi, tamamen ses üzerine çalışan bir şirketi ses kalitesinde geçemez.

Bence senin gördüklerin dandroidci değil, daha çok sen toxic Apple fanısın. Gerçekleri bile kabul etmeden sanki hayatını kurtarmış gibi Apple'ı savunuyorsun. Önce kendini tanı, sonra başkalarını eleştir isheep.

Telefonun tam olarak ne sen bana onu yaz.

Sana ne? Buna göre karşılaştırma mı yapacaksın? Kafana göre sadece elimdeki telefona bakarak benim ne kadar bildiğimi, araştırdığımı anlayamazsın. Tek diyebileceğim, senin gibi herhangi bir markanın fanatiği olmadığım.

Bak seni anlıyorum benim olmasa da eskiden Android kullanıyordum şimdi sakin ol derin nefes al kahveni al gel bana Android'i savun ben hiçbir şey demeyeceğim.

Yıllardır telefonlarla ilgileniyorum ben. Senin telefonuna kot diyen olmadı. Sadece "Fiyatının hakkını tam anlamıyla vermiyor" dedim. Zaten Apple'ın sonraki kur değişimlerine karşı İPhone 14 serisini daha yüksek dolar kuru ile gönderdiğini ve diğer serileri de buna göre zammladığını. Ama hâlâ daha hiç düşürmediğini biliyorsundur.

Yeni konular

Geri
Yukarı