AirPods 2 nasıldır?

OnePC

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Türkiye
Arkadaşlar merhaba. 1200 liraya ikinci el AirPods 2 alacağım da, fakat sesi ve kalitesi nasıl bilemiyorum maalesef.

Kulaklığı sahibinden Param Güvende ile satın alacağım. Faturası var. Migros'tan alınmış. Apple yetkili servisi'ne gitmiş ve yeni yazılım yüklenmiş, temizliği komple yapılmış. Hijyenik açıdan bir sorun yok yani. Haziran 2023'e kadar Apple Türkiye garantisi de var. Fakat ben bunun ses kalitesini merak ediyorum. Güzel mi? İyi mi? Sesi yüksek mi? (en önemli olanı da bu.) Bas ve tizler nasıl? Dışarıya biraz ses verebilir, sıkıntı değil. Silikon uçlardan alırım olmazsa. Yararı olur mu? Bilmem de. Bütçem de maksimum bu kadardı zaten. Sizce ben bunu alınır mı? Yoksa gerçekten kötü bir kulaklık mı? Tüm paramı buna vereceğim için hayal kırıklığına uğramak istemiyorum da.

Fiyatını hak etmiyor diyenler çok ama. O kadar kararsız kaldım ki hocam.

Hocam siz o dandriodcileri takmayın onlar iPhone 14 Pro Max'e de diyorlar gördüm yavaş falan diyorlardı😂 şu an en hızlı telefon olan da 14 Pro Max maalesef bu dandriodciler her kaliteli ürüne böyle der bu yüzden kaliteli olduğunu anlayabilirsiniz.

Hocam siz o dandriodcileri takmayın onlar iPhone 14 Pro Max'e de diyorlar gördüm yavaş falan diyorlardı😂 şu an en hızlı telefon olan da 14 Pro Max maalesef bu dandriodciler her kaliteli ürüne böyle der bu yüzden kaliteli olduğunu anlayabilirsiniz.
Aslında normal durumda Airpods fiyatını hak etmiyor bu doğru, birçok telefon markasının kulaklığı hak etmiyor. Jabra ve Sennheiser gibi markalar varken. Güvenilir bir 2. el bulduysa fiyat iyi ama.

Tam satın alacaktım, 120 lira komisyon istiyor maalesef.

Hocam onun sıfırı şu an 3 bin ama siz yine de komisyonda indirim isteyin 50'ye indirmeye çalışın.

Aslında normal durumda AirPods fiyatını hak etmiyor bu doğru, birçok telefon markasının kulaklığı hak etmiyor. Jabra ve Sennheiser gibi markalar varken. Güvenilir bir 2. el bulduysa fiyat iyi ama.

AirPods'la a*rdot* aynı kalite mi?

Ve İPhone 14 Pro Max'in de hak etmediği doğru bence. Yavaş olması konusu mavra ama bu fiyatının hakkını tam anlamıyla veren bir cihaz olduğunu göstermiyor.

Geri
Yukarı