AirPods 2. nesil alınır mı?

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
iPhone kullanıyorum, yıllardır kullandığım Philips marka kulak üstü Bluetooth kulaklığım bozuldu. Yeni bir tane almam lazım, ama bu sefer kulak üstü istemiyorum. Kulak içi alacağım, AirPods 2. nesil istiyorum. Pro'daki silikon kulağıma oturmuyor ve bence hak etmediği bir fiyatı var. 3. nesil zaten bence bomboş bir cihaz tamamen gereksiz. 2. nesil dümdüz kulaklık, silikon vs. yok. Fiyatı 2700 lira civarında sanırım, fiyatı bunun da yüksek ama en azından 5000 lira değil :). Sizce alınır mı? Fikirleriniz nedir?

Kulaklıktan beklentinize göre değişir. Ekosistem içerisindeyseniz Airpods 2 fena bir ürün değil ancak ses kalitesi olarak bir Pro etmiyor tabii ki.

iPhone kullanıyorum, yıllardır kullandığım Philips marka kulak üstü Bluetooth kulaklığım bozuldu. Yeni bir tane almam lazım, ama bu sefer kulak üstü istemiyorum. Kulak içi alacağım, AirPods 2. nesil istiyorum. Pro'daki silikon kulağıma oturmuyor ve bence hak etmediği bir fiyatı var. 3. nesil zaten bence bomboş bir cihaz tamamen gereksiz. 2. nesil dümdüz kulaklık, silikon vs. yok. Fiyatı 2700 lira civarında sanırım, fiyatı bunun da yüksek ama en azından 5000 lira değil :). Sizce alınır mı? Fikirleriniz nedir?

Hocam kalite bakımından değil ama coğrafyamızda biçilen fiyat yüzünden AirPods almanızı önermem.

Benim beklentim yüksek olduğu için Pro 2 aldım size de öneririm kesinlikle bu arada ikinci el almayın kişisel bir şey mikrop kaparsınız.

İkinci el zaten alınmaz kulaklık, ama Pro hem bütçemi çok aşıyor hem de silikon sevmiyorum. O yüzden alırsam 2. nesil alırım, 3. nesil baya aynısı değil mi zaten?

İkinci el zaten alınmaz kulaklık, ama Pro hem bütçemi çok aşıyor hem de silikon sevmiyorum. O yüzden alırsam 2. nesil alırım, 3. nesil bayağı aynısı değil mi zaten?

Silikon bende sevmiyordum. Ama o slikonlar gürültü engellemeyi çalıştırıyor :) ve kulağa çok iyi oturuyor saatlerce bende beklemezdim alalı 2 ay oldu ama gerçekten müthiş bence paranı biriktir hocam.

Aynısı değil tam olarak. ANC desteği falan var.

3. nesilde ANC desteği yok.

Silikon bende sevmiyordum. Ama o slikonlar gürültü engellemeyi çalıştırıyor :) ve kulağa çok iyi oturuyor saatlerce bende beklemezdim alalı 2 ay oldu ama gerçekten müthiş bence paranı biriktir hocam.

3. nesilde ANC desteği yok.
Özür diliyorum ‘uzamsal ses’ özelliğini, anc ile karıştırmışım. Airpods 3’te uzamsal ses var.

Yeni konular

Geri
Yukarı