AirPods 2. nesil alınır mı?

Rw1NNN

Hectopat
Makaleler
1
Herkese selam. AirPods (2.nesil) alınır mı? Acaba? Müzik dinlerken ve yürüyüş yaparken kullanılabilir mi? Mesela terledik hemen bozulur mu? Deneyimi olan paylaşabilir mi dostlarım?

Kral kulağının şekline göre değişir mesela benim kulağım 3. nesil tek oluyor sana önerim 3. nesil al inan pişman olmazsın.
Hocam arada baya fark var fiyat olarak sanırsam.
1693396671619.png

Ama bunu gördüm bu daha iyiymiş. 1000-1500 TL fazladan vermeye değer mi ?

Telefonun iPhone ise ve fiyatı da çok pahalı değilse alınır.
4300 TL falan olmuş şok oldum hocam ya. iPhone telefonum evet, uzun süre kullanmak istiyorum. 3.nesil alabilirsem daha iyi olur gibi.

Hocam arada baya fark var fiyat olarak sanırsam. Eki Görüntüle 1923731
Ama bunu gördüm bu daha iyiymiş. 1000-1500 TL fazladan vermeye değer mi ?

4300 TL falan olmuş şok oldum hocam ya. iPhone telefonum evet, uzun süre kullanmak istiyorum. 3.nesil alabilirsem daha iyi olur gibi.
Para var ise direkt Airpods Pro almanı tavsiye ederim.

Cok eskidi. Butceyi bilmiyorum ama AirPods Pro deneyimi cok iyi :)

Dosya Ekleri

• 1693396812623.png
    1693396812623.png
    66,4 KB · Görüntüleme: 15
Hocam o kadar çıkamam maalesef :(

Eki Görüntüle 1923736

Bütçeme göre ikisi de olur değil mi? Pişman olmam yani. Alabilirsem üçüncü nesile bakmak istiyorum.

Üçüncü nesil nasıldır sizce?
Bende de 2. nesil Airpods var ama ben 3. nesil'e bu kadar para vermezdim gürültü engelleme bile yok fiyat 5,500 TL.

Bende de 2. nesil Airpods var ama ben 3. nesil'e bu kadar para vermezdim gürültü engelleme bile yok fiyat 5,500 TL.
Almak için geç kaldım sanırım :D İkinci el alabilsem güzel olabilir ama öyle bir imkanım yok. Para biriktiriyorum, belki tekrar bir konu açarım o bütçelere çıkamazsam. Gürültü engelleme ne işe yarar çok bilmiyorum ama, kulaklık olarak ses deneyimi iyi olsun yeter bana. Bir de yağmur yağarken veya terleyince sorun çıkarmasın yeter yani.

Geri
Yukarı