AirPods 2. nesil sahibiyken Galaxy Buds 2 alınır mı?

RaitRain

Hectopat
Hem bir iPhone telefonum hem de bir Samsung telefonum var. SIM kartımı iki telefona da değişimli takıyorum. Şu an AirPods 2. nesil kullanıyorum ve gürültü engelleme olmamasından ve Apple dışı cihazlara bağlanamamasından biraz rahatsızım. Bugün de Hepsiburada'da dolaşırken Galaxy Buds 2'nin sepette 1250 TL'ye düştüğünü gördüm. Sizce değiştirmeye değer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone cihazınızda kullanacaksınız, şahsen daha kötü bir ses deneyimi yaşarsınız çünkü Samsung firmasının kendi cihazlarında daha temiz ve detaylı bir ses vermesi üzerine, ekolayzır ayarlarının yapılmasına imkan veren cihaz, yani Samsung cihazlarda daha optimize çalışır.
Airpods cihazınızda kalın, eğer Samsung cihazınız varsa geçin.

Gerek olduğunu sanmıyorum ileride satacaksanız muhtemelen satamazsınız ben olsam kesinlikle almazdım şahsen.
Ama 1250 TL cidden Buds 2 için çok uygun bir fiyat gürültü engellemesi çok başarılı.
Grafit rengini kullanıyorum ve çok memnunum Samsung'larda öneririm çünkü scalable codec desteği var bu bayağı fark yaratıyor özellikle oyun modunda neredeyse gecikme olmuyor.

Hem bir iPhone telefonum hem de bir Samsung telefonum var. SIM kartımı iki telefona da değişimli takıyorum. Şu an AirPods 2. nesil kullanıyorum ve gürültü engelleme olmamasından ve Apple dışı cihazlara bağlanamamasından biraz rahatsızım. Bugün de Hepsiburada'da dolaşırken Galaxy Buds 2'nin sepette 1250 TL'ye düştüğünü gördüm. Sizce değiştirmeye değer mi?
Bende buds2 ve Airpods pro 1.nesil var. Gayet iyi kulaklık alabilirsiniz.

Gerek olduğunu sanmıyorum ileride satacaksanız muhtemelen satamazsınız ben olsam kesinlikle almazdım şahsen.
Ama 1250 TL cidden Buds 2 için çok uygun bir fiyat gürültü engellemesi çok başarılı.
Grafit rengini kullanıyorum ve çok memnunum Samsung'larda öneririm çünkü scalable codec desteği var bu bayağı fark yaratıyor özellikle oyun modunda neredeyse gecikme olmuyor.
Hocam jabra elite 5 mi buds 2 mi sizce?

Jabra Elite 5 kullanmadım ama arada çok fiyat farkı var Jabra Elite 5'şin muadili değil de daha iyisi olan Buds 2 Pro çok daha iyidir.
Biraz daha pahalı ama Samsung'da kullanılabilecek en uyumlu ve en stabil kulaklıktır seamless codec ile Hi-Fi ses alabilirsiniz.
Elite 5'i kaçak olacak hocam o yüzden fiyat düşük.

Geri
Yukarı