Buds+ mı AirPods 2.nesil mi?

mert243771

Decapat
Başlıkta da belirttiğim gibi buds+ ve AirPods 2.nesil arasında kaldım ikisininde fiyatı 850TL.
Benim için mikrofonun bir önemi yok daha cok ses yüksekligi ve kalitesi arıyorum hangisini tercih etmeliyim ?( Kulakiçi olarak arıyorum)
XS kullanıcısıyım, 850 TL'ye kadar baska kulak içi kulaklık önerilerine de açığım.

Kesinlikle AirPods. Kendimde kullanıyorum, hayatım boyunca kaliteli bir kulaklık kullanmamışımdır. Çok hoş tasarımı var, sesi çok hoş, her şeyi çok hoş. İncelemesini izleyin ve karar verin bence. Hem de iPhone kullanıyormuşsunuz, çok uyumlu çalışıyorlar. Yaklaşık 1.5 aydır kulaklık odadan çıkmıyor, kullanmıyorum yani. Hiç şarja takmadım şarjı 100. Benim telefonum bile 1 hafta kullanılmayınca şarjı 10-15 kalıyor uçak modunda olmasınar rağmen. :D
Benim de 1000TL bütçem vardı diğer kulaklıklara bakmadım bile. Direk AirPods aldım. Bence çok üst düzey bir kulaklık :)

Başlıkta da belirttiğim gibi buds+ ve AirPods 2.nesil arasında kaldım ikisininde fiyatı 850TL.
Benim için mikrofonun bir önemi yok daha cok ses yüksekligi ve kalitesi arıyorum hangisini tercih etmeliyim ?( Kulakiçi olarak arıyorum)
XS kullanıcısıyım, 850 TL'ye kadar baska kulak içi kulaklık önerilerine de açığım.
Airpods daha iyi bir cihaz.

Apple telefon kullanıyorsan bence de AirPods almalısın. Şahsen ben kullanıyorum ve çok kullanışlı. Gayette memnunum hiç üzmedi. Ses kalitesi de yeterli düzeyde pişman etmez.

Apple telefon kullanıyorsan bence de AirPods almalısın. Şahsen ben kullanıyorum ve çok kullanışlı. Gayette memnunum hiç üzmedi. Ses kalitesi de yeterli düzeyde pişman etmez.
Hocam size bir sorum olacak; sizde rx 590 ekran kartında sorun yaşıyormuşsunuz,değiştirince çözüldü demişsiniz.Bende bu problemi yaşıyordum, klavye mouse ışığı sönüyordu,monitör no signal oluyordu.Sizde de mi aynı şeyler oluyordu?Ekran kartı arızalı dedi servis.Onarım yapıldığı bilgisini almıştım.İlgilenirseniz çok memnun olurum.Nvidia tarafında ne aldınız?

Hocam size bir sorum olacak; sizde rx 590 ekran kartında sorun yaşıyormuşsunuz,değiştirince çözüldü demişsiniz.Bende bu problemi yaşıyordum, klavye mouse ışığı sönüyordu,monitör no signal oluyordu.Sizde de mi aynı şeyler oluyordu?Ekran kartı arızalı dedi servis.Onarım yapıldığı bilgisini almıştım.İlgilenirseniz çok memnun olurum.Nvidia tarafında ne aldınız?
Evet genel olarak süreç bahsettiğiniz gibi gelişti fakat değiştirdim derken aynı kartı almadım farklı bir GPU ile değiştirdim. Ben biraz ısrarcı ve kararlı davrandım süreçte Vatan Bilgisayar'dan yaptım işlemi. Yerine GTX 1660 Ti almıştım ve hala da kullanıyorum çok memnunum.

Evet genel olarak süreç bahsettiğiniz gibi gelişti fakat değiştirdim derken aynı kartı almadım farklı bir GPU ile değiştirdim. Ben biraz ısrarcı ve kararlı davrandım süreçte Vatan Bilgisayar'dan yaptım işlemi. Yerine GTX 1660 Ti almıştım ve hala da kullanıyorum çok memnunum.
Hocam bende rx 570'i hiç sevmiyorum bu problemleri yüzünden ama,ürün 1 yıldır bende.Hemen değişim yapılmıyor dediler.Şu an onarıldı.Eğer ikinci sefer tekrar ederse,para iadesi istiyorum.Büyük ihtimal iade değişim verecekler,onarılamadığı takdirde.Vatan bilgisayarın elindede yok şu an bu rx 570 armor'dan.İnşallah para iadesi olur öyle bir durumda.
Siz alalalı ne kadar olmuştu hocam,kartı?İade için vatan bilgisayara mı başvurmak gerekli?Ama dediğim gibi servis ilk seferde arızayı görüp onarımı yapıyormuş.Eğer 2. veya 3.seferde problem düzelmezse o zaman onay veriyormuş.Şu an ben daha kartı denemedim fakat servis sorun düzelmiştir dedi.Ne önerirsiniz?Sorun olmas sıklığı sizinde dediğiniz gibi bazen 4 bazen ise 1 hafta 10 güne kadar uzayabiliyordu.
Hocam,siz bu no signal ve klavye mose ışığı sönmesinden önce ekranda ufak bir sürelik kilitlenme(veya donma,donukluk) oluyor muydu?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı