AirPods 2'den AirPods Pro 2'ye geçilir mi?

auditoree

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, tam 1 senedir Air pods 2. nesil kulaklık kullanıyorum. Gayet memnunum, hiçbir sıkıntısını görmedim ancak Air pods Pro 2'ye geçesim var, geçmeli miyim? Kalite farkını çok hisseder miyim? Air Pods'larımı çok kullanıyorum gün içinde çoğu zaman kulağımda ve müzik dinlemeyi çok seviyorum. Geçersem bendeki AP2'yi kardeşime vereceğim. Kısaca AirPods Pro 2'ye geçmeye değer mi? Düşünceleriniz neler?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kalite ve mikrofon tarafında fark var. Pro kulağa çok daha iyi oturuyor. ANC çok güzel çalışıyor. Bütçe varsa geçilebilir.

Ben olsam geçiş yapardım. Hani bazı şeyler de gerçekten eldeki bozulmadan bir başkasına yönelmek gereksiz olabilir fakat Airpods'un herhangi bir versiyonundan Airpods Pro'nun herhangi bir modeline geçmek iyi bir değişim olur.

Ben olsam geçiş yapardım. Hani bazı şeyler de gerçekten eldeki bozulmadan bir başkasına yönelmek gereksiz olabilir fakat Airpods'un herhangi bir versiyonundan Airpods Pro'nun herhangi bir modeline geçmek iyi bir değişim olur.
Peki silikon olayına alışabilir miyim sizce, sorun yaşadınız mı bu konuda?

Gürültü engelleme bayağı iyi çalışıyor, bence geçmelisin. İşe gidip gelirken Full kulağımda hiçbir şey duymuyorum.

Peki silikon olayına alışabilir miyim sizce, sorun yaşadınız mı bu konuda?
Zaten şeyi anlayamıyorum ; slikonlu kulaklık kullanamıyorum diyenleri. Slikon dışarıya ses iletmesin, kullanıcıya da gelen sesi daha temiz ve düzgün bir boşluktan kulağa iletsin diye düşünülmüş bir araç. Kulağa uymama gibi sorunlar yazanlar var ama o nasıl oluyor anlamıyorum. Lakin kulak deliği, kare / dikdörtgen / elips vb. olanları hiç görmedim, duymadım. Slikon yuvarlak, kulaklık yuvarlak. Sanmıyorum ki alışamayasınız. Alışırsanız da baştan neden airpods pro almadım diye dertleneceğinizin de garantisini veririm.

Geri
Yukarı