AirPods 3. nesil kulaklık kurulumu nasıl yapılır?

• Konuyu başlatan 1xcs
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 88

1xcs

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Bana AirPods hediye geldi ben bunu Bluetooth ile bağladım kullanıyorum. Nedense Apple sitesinde sorguladigimda çıkmıyor acaba tam olarak kuramadim mi? Telefonum IP 6 Plus.

Kulaklıkta olan ses tuşları dokunmatik mi oluyor yoksa basarak mi kullanıyoruz ilk defa deneyimim oluyor.

Son düzenleme:
Merhaba. Bana AirPods hediye geldi ben bunu Bluetooth ile bağladım kullanıyorum. Nedense Apple sitesinde sorguladigimda çıkmıyor acaba tam olarak kuramadim mi? Telefonum IP 6 Plus.

Kulaklıkta olan ses tuşları dokunmatik mi oluyor yoksa basarak mi kullanıyoruz ilk defa deneyimim oluyor.

Kulaklıktan ışık geliyor mu veya kulaya taktığınızda başlatma sesi.

“Bulutut iz divay” diye ses geliyor mu?

AirPods'un arkasındaki düğmeye basılı tutarak aktif ettiniz mi?

Yani kulaklığı bağladım normal şekilde kullanıyorum ama bu dediğim garanti sürecini başlatma olayı olmadı Apple sitesinde iOS son sürümü olmalı diyor ama benim telefonum iOS 12 acaba ondan dolayı olabilir mi?

AirPods'un arkasındaki düğmeye basılı tutarak aktif ettiniz mi?

İlk bağlama işleminde sorun olmuş olabilir diye arka tuştan resetliyerek yaptım ama tekrardan kontrol ettiğimde garanti süreci başlamadı normal şekilde müzik dinliyorum ama.

Sanırım şarji biraz az açtığımda ilk turuncu sonra bağlandığında yeşile dönüyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı