AirPods 3. nesil vs AirPods Pro

Yiğit mercan262

Hectopat
Merhaba. Bu iki kulaklık arasında kaldım. Lise öğrencisiyim. Pro modeli bütçemi zorluyor spor salonunda toplu taşımada ve derste uyurken kullanacagım kulaklıgı, telefon görüşmesiyle işim yok sadece müzik dinleyip video izleyeceğim. Öneriniz hangisi?
Not: iPhone 11 kullanıcısıyım

Toplu taşımada kullanacaksanız gürültü engelleme çok faydalı. Pro tercih edilebilir fakat bütçeniz sınırlıysa bir kulaklık için kendinizi zorlamanıza gerek yok. Alternatif ürünler de tercih edilebilir. Kablosuz kulaklıklar, sonsuza kadar dayanmıyor. İçindeki piller elbet ölecek ve yenisini almak zorunda kalacaksınız. Kulaklığın fiyatını abonelik gibi düşünebilirsiniz yani.

Toplu taşımada kullanacaksanız gürültü engelleme çok faydalı. Pro tercih edilebilir fakat bütçeniz sınırlıysa bir kulaklık için kendinizi zorlamanıza gerek yok. Alternatif ürünler de tercih edilebilir. Kablosuz kulaklıklar, sonsuza kadar dayanmıyor. İçindeki piller elbet ölecek ve yenisini almak zorunda kalacaksınız. Kulaklığın fiyatını abonelik gibi düşünebilirsiniz yani.

Minibüse biniyorum, yol 10 dakika sürüyor. Gürültü engelleme çok önemli değil. Arkadaşım 2. nesil AirPods kullanıyor 2 senedir, hala eskisi gibi çalışıyor. Ömrü konusunda sıkıntı olduğunu düşünmüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pro ile sesi sadece 1 kademe açsanız bile duyabiliyorsunuz. Gürültü engellemenin diğer bir avantajı da bu. Duymak için kulağınıza zararlı olacak seviyede sesi açmanız gerekmiyor. Cihazın ömrü, kullanım yoğunluğunuza bağlı. 3. senesinden sonra tamamen bozulabilir veya çok kullanıyorsanız daha 2. senesinde bozulabilir. Bozulmasa bile pil ömrü azalıyor.

AirPods Pro, kesinlikle aradaki fiyat farkına değiyor.

Pil için örnek konular:

Önerim pro modeli fakat bütçe zorluyor ise alternatiflere yönelmek daha iyi (jabra ve türevi markalara) Apple takintiniz yoksa eğer.

Apple takıntım var maalesef Beats Studio 3 kullandım gürültü engellemenin nasıl bir şey oldugunu biliyorum ses kalitesi tatmin etmez mi 3.nesil AirPods'un?
Test edip cevap vereceğim.
@Yiğit mercan262 ses kalitesi olarak tatminkâr, pro modeli kadar iyi bence 3. nesil de güzel bir tercih olacaktır.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı