AirPods Pro vs AirPods 3.nesil

SametYiğit19

Decapat
Daha fazla  
İyi akşamlar herkese, AirPods almak istiyorum fakat kararsız kaldım. AirPods Pro düşünüyorum ama fiyat farkına değer mi? Sabahları okula giderken gelirken günlük otobüs yolculuklarında ya da laptoptayken kullanacağım. AirPods Pro'nun aktif gürültü engelleme özelliği için istiyorum ama fiyat farkından dolayı çok kararsızım öneriniz nedir? Kullananlar varsa yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
AirPods 3. nesil yapısı gereği toplu taşımada içeri çok ses alır. Dış sesi duymamak için volümü yükselttiğinizde ise dışarı çok ses vermeye başlar. İkisi arasında AirPods Pro öneririm.

İyi akşamlar herkese, AirPods almak istiyorum fakat kararsız kaldım. AirPods Pro düşünüyorum ama fiyat farkına değer mi? Sabahları okula giderken gelirken günlük otobüs yolculuklarında ya da laptoptayken kullanacağım. AirPods Pro'nun aktif gürültü engelleme özelliği için istiyorum ama fiyat farkından dolayı çok kararsızım öneriniz nedir? Kullananlar varsa yardımcı olursa sevinirim.
Telefon modeli?

Tedarikçimde Pro modeli var. Her telefon görüşmemizde sıkıntı yaşıyoruz. Artık konuşurken kablolu kulaklığı takıyor. Kendim anc olmayan ucuz silikonlu kulaklık kullanıyorum, kimseden şikayet duymadım.

Geri
Yukarı