AirPods 3. nesil vs AirPods Pro

pixeliko

Hectopat
Makaleler
16
Yer
Türkiye
Bu ikisi arasında 500 lira falan var sanırım. 3. nesil 4000, Pro ise 4500 lira. Ama sanırım Pro 2. nesil olan değil, sanırım o da daha çıkmadı yeni tanıtılan olsa gerek. Bu ikisi arasındaki farklar neler ve nesil farkı telefonlardaki gibi güncelleme falan olayı gibi şeyleri etkiliyor mu eski nesil almak sıkıntı mı?

İkisini de kullanma fırsatım oldu, hatta hala Airpods 3 kullanıyorum. Benim deneyimlerime göre 3. nesil proya kıyasla kulaktan düşmeye daha yatkın, koşuda ya da benzeri aktivitelerde düşebilir kulaklıklar. Noise Cancelling de Prodaki önemli bir etken. Gerçekten iyi çalışıyor. Ben olsam pro alırım.

Gürültü engelleyici mükemmel bir şey Pro'da ki yaklaşık 7 aydır kullanıyorum çok iyi bir cihaz. Apple Music den uzamsal sesli kayıpsız yüksek çözünürlüklü müzikler dinleyin çok iyi.

Gürültü engelleyici denen olan telefonla konuşurken etraftaki gürültüyü karşı tarafa iletmemeyi sallayan bir şey mi yoksa kulaklığı takınca etrafı duymamayı sallayan bir şey mi?

Gürültü engelleyici denen olan telefonla konuşurken etraftaki gürültüyü karşı tarafa iletmemeyi sallayan bir şey mi yoksa kulaklığı takınca etrafı duymamayı sallayan bir şey mi?
Dışardan hiç ses almıyorsun. Çok büyük ölçüde dünyadan koparıyor seni. Umarım ilerde daha da gelişir bu ses almama oranı %100 olur.

Fiyat farkının bu kadar az olması normal mi?
Böyle n11 gibi yerlerden almayın satıcılar beş para etmez telefoncular oluyor saçma sapan ürün geliyor. Hepsiburada dan satıcının hepsiburada olan versiyonunu alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı