AirPods 3. nesil vs AirPods Pro

Pro 2.nesili beklemenizi tavsiye ederim. Hem daha uzun pil ömrü ve iddia ettikleri gibi 2 kat gürültü engelleme varsa tadından yenmez.
2 kat gürültü engelleme sanırım orda ki 2 kat airpods 1. nesildekine göre 2 kat.
Bende pro nun üstüne 2 kat sanıp heyecanlanmıştım da.

Aylardır pro modelini kullanıyorum. Hayatımda kullandığım en iyi mobil kulaklık diyebilirim. 2.nesil pro modeli gelene kadar Apple'ın en iyi kulaklığı şu anda pro modeli. Aktf gürültü engelleyici çok iyi çalışıyor. Açtığım zaman dışarıdaki tüm sesleri kesiyor ve muazzam bir deneyim yaşatıyor.

Her iki kulaklığı da kullandım ve silikonlu yapısını pek sevemediğimden şu an da 3. nesili kullanıyorum. Eğer silikonlu yapı sizi rahatsız etmiyorsa Pro modelini alabilirsiniz. Şarj konusunda her iki model de gayet uzun gidiyor ama sanırsam 3. nesil biraz daha fazla uzun gidiyor. En azından bana öyle geldi. Pro modelindeki gürültü engelleme özelliği de baya işlevsel bir özellik haberiniz olsun. Bana kalırsa hangisi size daha kullanışlı geliyorsa onu alabilirsiniz. Her iki modelde sizi üzmez.

2 kat gürültü engelleme sanırım orada ki 2 kat AirPods 1. nesildekine göre 2 kat.
Bende Pro'nun üstüne 2 kat sanıp heyecanlanmıştım da.

Hocam 1.nesil'de yok ki gürültü engelleme. İlk Pro'ya göre 2 kat yani ben öyle anladım aynı şekilde çok heyecanlandım incelemeleri bekliyorum. Pro'dan inanılmaz memnunum.
Fiyatı da aynı şekilde :D.
Aynı fiyattan çıkmıyor mu?

Hocam 1.nesil'de yok ki gürültü engelleme. İlk Pro'ya göre 2 kat yani ben öyle anladım aynı şekilde çok heyecanlandım incelemeleri bekliyorum. Pro'dan inanılmaz memnunum.

Aynı fiyattan çıkmıyor mu?

Yeni airpods pro trailerin de ki gürültü engelleyici mesajından sonra altta böyle bir yazı var.
1663003376475.png

İşte 1.nesil Pro bu 2.nesil olacak.
Ya. Çok özür dilerim cidden kör herifin tekiyim görmemişim kocaman Pro yazısını :D.

1. nesil, yani şu anda mevcut olan AirPods Pro'da yok mu gürültü engelliyici anlamadım.
var hocam ben biraz karıştırmışım ortalığı sadece :d

Ya. Çok özür dilerim cidden kör herifin tekiyim görmemişim kocaman Pro yazısını :D.

2 katlık bir değişime değer bende geçerim 2. nesil proya muhtemelen.

2 katlık bir değişime değer bende geçerim 2. nesil proya muhtemelen.
Kesinlikle. Özellikle uçaktaki performansını çok merak ediyorum. Ne kadar övsek de belli noktalarda gürültü engelleme sınıfta kalıyordu. Daha uzun pil ömrü de çok önemli bence.

Kesinlikle. Özellikle uçaktaki performansını çok merak ediyorum. Ne kadar övsek de belli noktalarda gürültü engelleme sınıfta kalıyordu. Daha uzun pil ömrü de çok önemli bence.
Pil ömrü gene iyide dediğim gibi şu ANC ne kadar kusursuz o kadar efsane. Uzamsal ses olayı da gelişirse çok iyi. ( Mikrofonlar da tabi :D )

Geri
Yukarı