AirPods alırken nelere dikkat edilmeli?

Yang Mills

Hectopat
Makaleler
2
Yer
Tokyo
Daha fazla  
Samsung telefonum var AirPods kullanmak istiyorum, nelere dikkat etmeliyim? 2. el almak istiyorum. Yurt dışı ürün olunca ne oluyor? 1. nesil alınır mı?

Samsung telefonum var AirPods kullanmak istiyorum, nelere dikkat etmeliyim? 2. el almak istiyorum. Yurt dışı ürün olunca ne oluyor? 1. nesil alınır mı?

Apple'nın sitesinden almadan önce sorgulayın. Klonları bile seri kodları sorgulatınca orijinal diye çıkıyor. Samsung için AirPods almanızı önermem. AirPods Pro alacak iseniz yanınızda iPhone götürmenizde fayda var. Almadan önce şunları da deneyin; aktif gürültü engelleme, şeffaf mod.

Samsung cihaz için almanızı önermiyorum.
Ne almamı önerirsiniz? 500 küsur bütçem var 2. el alabilirim.
Kullanırsın telefonun çok eski değilse fakat sürekli manuel olarak bağlantı yapman gerek sanırım.
Ne önerirsiniz?
Apple'nın sitesinden almadan önce sorgulayın. Klonları bile seri kodları sorgulatınca orijinal diye çıkıyor. Samsung için AirPods almanızı önermem. AirPods Pro alacak iseniz yanınızda iPhone götürmenizde fayda var. Almadan önce şunları da deneyin; aktif gürültü engelleme, şeffaf mod.
Teşekkür ederim alırsam bakacağım.

Kullanırsın telefonun çok eski değilse fakat sürekli manuel olarak bağlantı yapman gerek sanırım.
Yok hocam manuel bağlantı yapmaya gerek yok kendisi bağlanıyor açınca.
Ne almamı önerirsiniz? 500 küsur bütçem var 2. el alabilirim.
Hocam 500 tl ye 2.el airpods mu alacaksınız?
Bu arada 1. nesil AirPods alınmaz alınacaksa ya AirPods Pro ya da 3. nesil alınmalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı