Çözüldü AirPods oyunda eller serbest moduna giriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mertyksl07

Hectopat
Oyuna her girdiğimde AirPods'un Free olanına bağlanıyor. Ses o kadar kötü geliyor ki bilenler bilir, kulağınız kopacak gibi oluyor. Örneğin oyunu açıyorum, yine Free olanına bağlanıyor. Sonra bağlantı kesip tekrar bağlıyorum, arada sırada düzeliyor ve özellikle sesli sohbet etkinken oluyor bunlar, FACEIT girerken falan.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Benim de AKG Y500 kulaklığım var. Bildiğim kadarıyla mikrofon ile birlikte çalışarak aktif gürültü engelleme çalıştırıyor. Bence şöyle yapın. Ses ayarlarından tercih edilen mikrofonu kapatın. AirPods mikrofonunu devre dışı bırakmayı deneyin. Mikrofon kapalı iken bende sorun olmuyor. Bu sorununuzu çözebilir.
Benim de AKG Y500 kulaklığım var. Bildiğim kadarıyla mikrofon ile birlikte çalışarak aktif gürültü engelleme çalıştırıyor. Bence şöyle yapın. Ses ayarlarından tercih edilen mikrofonu kapatın. AirPods mikrofonunu devre dışı bırakmayı deneyin. Mikrofon kapalı iken bende sorun olmuyor. Bu sorununuzu çözebilir.

Çözüm

Geri
Yukarı