AirPods Pro 2. nesil orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

eyüpcan49

Decipat
Daha fazla  
Kargom bugün elime ulaştı Teknosa'dan almıştım iPhone 11'le denedim kulaklığı şeffaf mod ANC çalışıyordu ayrıca telefona bağladığımda sahte falan demedi seri numarasını sorgulattığımda ise 2025 Mayısa kadar garantili olduğunu gördüm Apple destekle iletişime geçsem düzeltirler mi bir de şöyle bir şey var uzamsal ses kullanılamıyor yazıyordu yazılım sürümüde eskiydi kulaklığın.

Kargom bugün elime ulaştı Teknosa'dan almıştım iPhone 11'le denedim kulaklığı şeffaf mod ANC çalışıyordu ayrıca telefona bağladığımda sahte falan demedi seri numarasını sorgulattığımda ise 2025 Mayısa kadar garantili olduğunu gördüm Apple destekle iletişime geçsem düzeltirler mi bir de şöyle bir şey var uzamsal ses kullanılamıyor yazıyordu yazılım sürümüde eskiydi kulaklığın.

Ayarlar genel hakkında kısmında kullaklık bağlı iken gözükürse anlaşılıyordu diye biliyorum ve iOS 17 sonrası çakma AirPods'ların çoğu pop up ile bağlanmıyor oradan da anlanabilir.

Teknosa'dan aldıysan orijinaldir. Kafa yormana gerek yok. Sıfır aldığın 2025'e kadar garantili üstelik Teknosa'dan sence çakma olma ihtimali var mı?

Teknosa'dan aldıysan orijinaldir. Kafa yormana gerek yok. Sıfır aldığın 2025'e kadar garantili üstelik Teknosa'dan sence çakma olma ihtimali var mı?

Hocam ama mayıs 2025'e kadar garantili kasım olması lazım Apple destekle iletişime geçeceğim düzeltirler umarım birkaç yerde daha görmüştüm garanti 3-4 ay önce başlamış fatura gösterince düzeltiyorlarmış.

Bir de bir şey soracağım benim kulaklığın sürüm eski ben nasıl güncelleyeceğim bunu.

Yeni konular

Geri
Yukarı