AirPods Pro alınır mı?

sweiss

Megapat
Yer
Pendik, İstanbul
Ses ve yalıtım olarak çok iyi bir kalitede olduğunu biliyorum.

Merak ettiğim kısım cihazı bul uygulaması iOS olmayan telefonlarda kullanılıyor mu? Ya da kolay kolay kaybolma ihtimalleri var mı? Kulağa yapışıyor mu? Yani hareketli haldeyken, otobüste falan kolay kolay kulaktan düşer mi?

Almak istiyorum ancak para verip kaybetmek korkuyorum biraz.

iOS olmayan telefonlarda kullanıldığını sanmıyorum. Eğer unutkan değilseniz zor. Kulağa yapışıyor ve düşmesi zor. Kolay kolay düşecek bir kulaklık değil. Son derece kaliteli ve parasını hak eden bir ürün. Spor yaparken, telefonla konuşurken hemen hemen her zaman kullanırım. Sadece bir kere bir restoran içinde masada bırakmıştım. Geri dönüp almıştım.

Birkaç aydır kullanıyorum. Kutudan 3 farklı boyutta silikon uç çıkıyor. Deneye deneye kulağınıza en uygun olan boyutu bulduktan sonra kulaktan düşmesi çok zor.

Kulaklık IOS olmayan telefonlarla kullanılabiliyor.
Ancak bul uygulamasini kullanamazsın. Yani kaybolunca nerede olduğunu telefondan göremezsin.

Kaybetme sana bağlı iyi bakarsan kaybolmaz.
Ama Android telefonum varsa başka kulaklık alırdım airpods'un tüm özelliklerini kullanamayacaksın çünkü.
Galaxy Buds bakabilirsin. Sennheiser modellerine bakabilirsin.

Ama Android telefonun varsa başka kulaklık alırdım AirPods'un tüm özelliklerini kullanamayacaksın çünkü.

Yılbaşında IOS'a geçiş yapacağım. O zamana kadar kullanmaya çalışırım.

iOS olmayan telefonlarda kullanıldığını sanmıyorum. Eğer unutkan değilseniz zor. Kulağa yapışıyor ve düşmesi zor. Kolay kolay düşecek bir kulaklık değil. Son derece kaliteli ve parasını hak eden bir ürün. Spor yaparken, telefonla konuşurken hemen hemen her zaman kullanırım. Sadece bir kere bir restoran içinde masada bırakmıştım. Geri dönüp almıştım.

Anladım teşekkürler. Yorumunuz çok açıklayıcı oldu. Sanırsam satın alacağım.

Arkadaşın dediği gibi evet kaliteli ama **BENCE** o para o kulaklığa verilmez.

Dediğiniz gibi düşünceler kişiden kişiye değişir. Ancak Afyon'lu musun bilmiyorum ama ben bir Afyon'lu olarak satın alacağım. :D

Bence alınır. 1 yıldır kullanıyorum gayet memnunum. Sürekli toplantı/telefon görüşmesi yaptığım için işimi çok kolaylaştırıyor. Android cihazında bir arkadaşım sorunusuz kullanıyor yalnız bazı özellikleri aktif olmuyor. Noise cancellation vs. gibi modları değiştirmek için de üçüncü parti bir Android uygulaması var onu kullanabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı