AirPods Pro çakmamı orijinal mi?

angaralı0624

Centipat
Daha fazla  
Dolap uygulamasından 1500LIRAya AirPods Pro aldım. İade etme aşamsındayımda sizlere birkaç sorum olacak. Bilir kişiler yazarsa seviniirmç.
Kutudaki seri no ile tele bağladığımdaki seri no uyuşuyor lakin sağ sol kulaklıklardaki seri no kutudakiyle aynı lakin bağlandığında başka seri no var.
2.si kablosuz şarj olabiliyor.
Gürültü engelleme ve şeffaf mod çalışmıyor.
31 Mart 2024e kadar garantili yazıyor bağladığımda.

Kutusunda.
Designed by Apple'in california.
Assembied in USA.

Yazıyor benim bildiğim Vietnam malı.

Çakma mıdır orijinal mi?

Apple sitesinden iki seri numarasını da sorgula, Google'a yaz seri numarasını ve görsellere gir aynı seri numarası çıkıyorsa muhtemelen sahtedir.

Apple sitesinden iki seri numarasını da sorgula, Google'a yaz seri numarasını ve görsellere gir aynı seri numarası çıkıyorsa muhtemelen sahtedir.
appleden sorguladığımda nisan 2023 alınma yazıyor. 31 mart 2024 e kdr garqntili diyor

kulaklıkları sorgulayı 1dk. kutusunu sorgulamıştım.

kulaklıkları birbirine yaklaştırdığında manyetik olarak birbirlerini itiyorlar mı? Ona da bakabilirsin. Sahte airpodslarımda olmamıştı çünkü. Bir de resim eklersen daha iyi olur.

Arkadaşım umarım 1500 TL'ye orijinal AirPods Pro almayı beklemiyordun :)
valla bekliyordum. dolaptan aldım ya iade edecem işte.

kulaklıkları birbirine yaklaştırdığında manyetik olarak birbirlerini itiyorlar mı? Ona da bakabilirsin. Sahte airpodslarımda olmamıştı çünkü.
deneyim onuda

Arkadaşım umarım 1500 TL'ye orijinal AirPods Pro almayı beklemiyordun :)
iade edeyimde. :D

Üzgünüz, ama bu, değiştirilmiş bir ürünün seri numarası. Lütfen bilgilerinizi kontrol edip yeniden deneyin. Bilgileriniz doğruysa bizimle irtibat kurmanız gerekebilir. yazıyor

AirPods Pro with Wireless Charging Case​

Satın Alma Tarihi: Nisan 2021

Seri Numarası: GX2DL0XP0C6L

değiştirilmiş yazan sağ kulaklık

Satın Alma Tarihi: Nisan 2021

Seri Numarası: GX2DL0XP0C6

sol kulaklık

AirPods Pro​

Satın Alma Tarihi: Nisan 2023

Seri Numarası: H19J2XAP1059

Buda kutunun

kulaklıkları birbirine yaklaştırdığında manyetik olarak birbirlerini itiyorlar mı? Ona da bakabilirsin. Sahte airpodslarımda olmamıştı çünkü. Bir de resim eklersen daha iyi olur.
manyetik bir itme çekme yok

toplama airpods pro bu bütün seri nolar başka konuşuyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı