AirPods Samsung telefonda kullanımı

Ata Şen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, hediye AirPods (sanıyorum 1. nesil, önünde ışığı yok.) geldi. Teknosa'dan alınmış dolayısıyla replika olacağını düşünmüyorum. Sorum şu ben Samsung A50 kullanıyorum ve bildiğim kadarıyla bu kulaklıkla birkaç defa dokunduğumuzda şarkı atlama özelliği devreye giriyor. Problem şurada kulaklığa 2 kez bastığımda şarkı duruyor, 2 kez yine basınca şarkı devam ediyor. Fakat 1,3 ve 4 kez dokunursam herhangi bir tepki olmuyor, ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, hediye AirPods (sanıyorum 1. nesil, önünde ışığı yok.) Geldi. Teknosa'dan alınmış dolayısıyla replika olacağını düşünmüyorum. Sorum şu ben Samsung A50 kullanıyorum ve bildiğim kadarıyla bu kulaklıkla birkaç defa dokunduğumuzda şarkı atlama özelliği devreye giriyor. Problem şurada kulaklığa 2 kez bastığımda şarkı duruyor, 2 kez yine basınca şarkı devam ediyor. Fakat 1,3 ve 4 kez dokunursam herhangi bir tepki olmuyor, ne yapmalıyım?

Normal bende de öyle, çift tıklamayla şarkı durdurma-oynatma yapılıyor sadece.

Önünde ışığı olanlar kablosuz şarj olan modellerdir. Işığı içinde olsa bile 2. Nesil olabilir seri numarasından sorgulatmalısınız. Ayrıca 1,3 ve 4 kez dokunmaya programlı değil. Sadece çift dokunmaya programlı bir cihaz. Çift dokunmanın komutunu da sadece iPhone’a bağlı ise değiştirebiliyorsunuz.

Arkadaşlar merhaba, hediye AirPods (sanıyorum 1. nesil, önünde ışığı yok.) Geldi. Teknosa'dan alınmış dolayısıyla replika olacağını düşünmüyorum. Sorum şu ben Samsung A50 kullanıyorum ve bildiğim kadarıyla bu kulaklıkla birkaç defa dokunduğumuzda şarkı atlama özelliği devreye giriyor. Problem şurada kulaklığa 2 kez bastığımda şarkı duruyor, 2 kez yine basınca şarkı devam ediyor. Fakat 1,3 ve 4 kez dokunursam herhangi bir tepki olmuyor, ne yapmalıyım?

AirPods'lar Android uyumlu değildir. Sorunlu çalışması gayet normal.

Yardımlar için teşekkürler,
Önünde ışığı olanlar kablosuz şarj olan modellerdir. Işığı içinde olsa bile 2. Nesil olabilir seri numarasından sorgulatmalısınız. Ayrıca 1,3 ve 4 kez dokunmaya programlı değil. Sadece çift dokunmaya programlı bir cihaz. Çift dokunmanın komutunu da sadece iPhone’a bağlı ise değiştirebiliyorsunuz.
Hocam kutuda bir model kodu verilmişti ve bu model kodundaki ürünlerde led ışık vardır tarzında bir ibare vardı. 2021 yazıyordu kutuda 2. Nesil anladığım kadarıyla doğrumuyum.

Yeni konular

Geri
Yukarı