AirPods şarj kutusu nasıl eşleştirilir?

ozanercann

Kilopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Geçtiğimiz günlerde sahilde AirPods Pro şarj kutusu buldum. Sonrasında gidip AirPods Pro kulaklık temin ettim. Şu anda ikisini eşleştirmek istiyorum bu nedenle uzun süre şarj kutusunu resetleme maksadıyla düğmeye basılı tuttum fakat devamlı yeşil ışık yanıyor. İkisi birbirini eşlemiyor. iCloud bağlı olmadığı sebebiyle aygıtı unut prosedürünü izleyemiyorum. Bu sorunu nasıl çözebilirim?

Neden sizin olmayan bir şeyi çalıyorsunuz anlamıyorum sana ait bir şey olmadığı ve başka bir hesaba ve icloud’a kayıtlı olduğu için eşleyemezsin tabii ki de. Kutuyu almak yerine bir görevliye veya gerekli yere temin etseydin kaybeden adam güvenliğe gidip kendisinin olduğunu ispatlayıp alabilirdi. Yaptığınız yanlış.

Dostum sahilde çimlerin aradında unutulumuş içerisinde kulaklıkları yok neden çalayım neyle suçladığının farkındamısın?

Peki sen böyle bir durumda olsan sahildeki çimlerde bulsaydın gidip sokaktan geçen alakasız insanlaramı verirdin bir laf konuşuyorsun içerisinde mantık yok zaten konum üzerinde cihazın yeri gözüküyor ki şu ana kadar hala biri gelmedi böyle olduğu gibi ben cihazın kulakları nerede deyip adamın konumunuda göremiyorum?

Peki sen böyle bir durumda olsan sahildeki çimlerde bulsaydın gidip sokaktan geçen alakasız insanlaramı verirdin bir laf konuşuyorsun içerisinde mantık yok zaten konum üzerinde cihazın yeri gözüküyor ki şu ana kadar hala biri gelmedi böyle olduğu gibi ben cihazın kulakları nerede deyip adamın konumunuda göremiyorum?

Gözünle mi okuyorsun bilmiyorum ama yukarıda bir görevli veya yetkili dedim ayrıca uygulamadan kutunun loksayonunu göremezsin sadece kulaklıklar gözüküyor. Ve evet ben bir görevliye verirdim herkesi kendiniz gibi mi sanıyorsunuz niye alayim benim olmayan şeyi.

Görevli olsaydı dediğin doğruydu ama görevli olduğu kanasına nasıl vardın kendi kendine ürünü çaldığımı lanse etmen gibi onu da anlayamadım.

Geri
Yukarı