Airsoft ile tanıştınız mı?

lunatic49

Decapat
Henüz Airsoft ile tanışmadıysanız her konuda yardımcı olabilirim.

20180804_115334.jpeg

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam tek bir sorum olacak :) Novritsch'in SSG24ünü hiç gördünüz mü? Ben profesyonel olarak ilgilenmediğim için çok da çeşitli silahlar görmedim başkalarında. Eğer karşılaşırsanız haber verin lütfen. Nasıl aldığını falan. Çok pahalı diye airsoft mağazaları yanaşmıyor getirmeye :)

Bu arada elinizdeki oyuncağın markası ne anlayamadım fotoğraftan :)
Düzgün bir rifleım olsa sniper oynayacağım da şimdilik KWA'nın RM4A1leriyle oynuyoruz işte :)

Bu konuyu gördükten sonra youtube da birkaç video izledim. Küçükken tahtalardan silah yapıp oynardık aklıma o geldi. Aslında çok güzel bir hobi arkadaşlarınla stres atmak için bire bir olabilir.

Hocam tek bir sorum olacak :) Novritsch'in SSG24ünü hiç gördünüz mü? Ben profesyonel olarak ilgilenmediğim için çok da çeşitli silahlar görmedim başkalarında. Eğer karşılaşırsanız haber verin lütfen. Nasıl aldığını falan. Çok pahalı diye airsoft mağazaları yanaşmıyor getirmeye :)

Bu arada elinizdeki oyuncağın markası ne anlayamadım fotoğraftan :)
Düzgün bir rifleım olsa sniper oynayacağım da şimdilik KWA'nın RM4A1leriyle oynuyoruz işte :)
Novritsch SSG24 şuanda Türkiye'de 2 tane var diye biliyorum. DeltaSays bu yaz getirtecek diye duymuştum. Fakat fiyatı biraz uçuk.

15 yaşındayım, başlamak için çok kötü olmayan bir set ortalama ne kadara mal olur? Oynayabilir miyim bu yaşta?
15 yaşında kesinlikle oynayamazsınız.

Silahlarda geri tepme oluyor mu sesi nasıl üstümüzde gezdirebiliyor muyuz polis görse birşey der mi piyade tüfeklerini yoksa tabanca mi tavsiye edersiniz vereceğim paraya değer mi baya fazla oldu sanırım:)
Geri tepme ERG dediğimiz silah türünde oluyor. Sesler gerçek sese benzemiyor. Üstünüzde kutusu ve faturası ile gezdirebilirsiniz. Tüfek mi tabanca mı konusuna ise bütçeniz karar verir.

Yeni konular

Geri
Yukarı