Airsoft silah gaz kaçırıyor

Zenci Beyefendi

Decapat
Yer
Belarus Minsk
Merhaba, Airsoft silahım var. Silah CO2 tüp ile çalışmakta. Yakın zamanda silaha tüp takıp ateş edeceğim sırada silah mermi çıkan yerde gazı boşalttı. Bazı yerlerde okuduğumda göre oda sıcaklığında şarjörü boş halde bekletmenin yararlı olacağı yazıyor. Sizce ne yapmalıyım daha önceden tecrübesi olan varsa yol gösterebilir mi?

Merhabalar, oda sıcaklığı şarjör yayınızı rezil eder. Gaz boşalması konusunda CO2 tüp doldurma yerinde tüpü çıkarın. Yeni tüpü takın ama sıkıştırırken hızlıca çevirin. Yine olmazsa silahı açıp detaylıca bakmalısınız

Merhabalar, oda sıcaklığı şarjör yayınızı rezil eder. Gaz boşalması konusunda CO2 tüp doldurma yerinde tüpü çıkarın. Yeni tüpü takın ama sıkıştırırken hızlıca çevirin. Yine olmazsa silahı açıp detaylıca bakmalısınız
Hocam konu eski idi ama teşekkürler. Silah'ı servise götürdüm. İçinde ateşleme mekanizmasına yarayan bir parça tüpün içinde kalması sonucu donukluk yapmış. Böylece işlevsiz bir hal alıp her atış sırasında gaz kaçırma sorunu yapmış. Parçayı değiştirdim parçayı değiştireli sorunsuz 1000-1500 atış kadar yaptım. Halendaha kullanmaktayım.

Hocam konu eski idi ama teşekkürler. Silah'ı servise götürdüm. İçinde ateşleme mekanizmasına yarayan bir parça tüpün içinde kalması sonucu donukluk yapmış. Böylece işlevsiz bir hal alıp her atış sırasında gaz kaçırma sorunu yapmış. Parçayı değiştirdim parçayı değiştireli sorunsuz 1000-1500 atış kadar yaptım. Halendaha kullanmaktayım.

Rica ederim hocam. Aynı sorun ile karşılaştığınızda 1 adet CO2 tüpünü yavaşça hava kaçıracak şekilde yere ateşleyin içindeki parça kendiliğinden çıkar.

Geri
Yukarı