Ajaz AK-33 klavyeye şekerli sıcak çay döküldü

athexs

Picopat
Daha fazla  
Çay 2tuşa falan dökuldu. Hemen söküp temilezdim peçeteyle. 1 tane tuş zor basıyor. Hemen sekmiyor tuş. Çok önermli değil ama gene de yapabileceğim bir çözüm varsa yazarsanız iyi olur.
Klavye ajaz AK-33 Black Switch sağ ok tuşu çalışıyor sadece zor basıyor.

Görünen yerleri iyice temizlediysen daha fazla yapabileceğin bir şey yok. Şeker aralara girip yapıştı bile.
Benim benim laptopuma az şekerli güzel bir çay içirmiştim. Başta tuşlar yapış yapış olmuştu ama kullandıkça kendi kendine geçti. Tabi daha sonra üzerine bir de su dökmüştüm belki o su da temizlemiş olabilir. :D
Yani yapabileceğin bir şey yok. Görünen yerleri temizlediysen bekle biraz kullandıkça düzelir.

Görünen yerleri iyice temizlediysen daha fazla yapabileceğin bir şey yok. Şeker aralara girip yapıştı bile.
Benim benim laptopuma az şekerli güzel bir çay içirmiştim. Başta tuşlar yapış yapış olmuştu ama kullandıkça kendi kendine geçti. Tabi daha sonra üzerine bir de su dökmüştüm belki o su da temizlemiş olabilir. :D
Yani yapabileceğin bir şey yok. Görünen yerleri temizlediysen bekle biraz kullandıkça düzelir.
anladım teşekkür ederim bilgin için benimde bi su dökmem lazım o tuş için :D

Yeni konular

Geri
Yukarı