Ajazz AJ199 nasıldır?

TTMehmet

Centipat
Makaleler
2
Ajazz AJ199 nasıldır? El ölçülerin 21 cm falan, kuçük gelir mi bana. Ona göre başka tür mouseler bakacağım. Anlamadığım bir sebepten dolayı bunun fiyatı da gayet uygun, 1100 TL falan vegiler hariç Amazon'da. Veya VXE R1 Pro ya da Pro Max ya da M3S alayım diyorum, hangisi mantıklı olur ya da bu fiyatlarda başaka üzmeyecek güzel mouseler var mıdır? Tutuş şekilm de claw ve finget tip arası falan çok. Ok nadir palm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ajazz AJ199 nasıldır? El ölçülerin 21 cm falan, kuçük gelir mi bana. Ona göre başka tür mouseler bakacağım. Anlamadığım bir sebepten dolayı bunun fiyatı da gayet uygun, 1100 TL falan vegiler hariç Amazon'da. Veya VXE R1 Pro'ya da Pro Max'ya da m3s alayım diyorum, hangisi mantıklı olur ya da bu fiyatlarda başaka üzmeyecek güzel mouseler var mıdır? Tutuş şekilm de claw ve finget tip arası falan çok. Ok nadir palm.

Attack Shark X3 al derım 8 9 aydır kullanıyorum şikayetçı oldugum hiçbir şey yok neredeyse kusursuz. Yok mcusu kotu yok kopmalar oluyor hiçbir sorununu bu gune kadar gormedım. Ben 700'e almıstım ama 1000 falan olmustur herhalde bence X3 al.

Attack Shark X3 al derım 8 9 aydır kullanıyorum şikayetçı oldugum hiçbir şey yok neredeyse kusursuz mıllet bok atıyor yok mcusu kotu yok kopmalar oluyor hiçbir sorununu bu gune kadar gormedım ben 700'e almıstım ama 1000 falan olmustur herhalde bence X3 al.

Baktım 1217 TL gümrükle falan ben aldıgımda çekyadan tam 1 haftada gelmıstı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Attack Shark X3 al derım 8 9 aydır kullanıyorum şikayetçı oldugum hiçbir şey yok neredeyse kusursuz. Yok mcusu kotu yok kopmalar oluyor hiçbir sorununu bu gune kadar gormedım. Ben 700'e almıstım ama 1000 falan olmustur herhalde bence X3 al.

Baktım 1217 TL gümrükle falan ben aldıgımda çekyadan tam 1 haftada gelmısti

sendeki 1khz mı 4/8 khz mi mu

AJ199 sensör ve clickleri harici kötü bir fare, alınmaz. VXE R1 Pro Max gayet iyi.
evet bende onu düşümüyorum ama pro versiyonu daha hafifya promax ten dahamı iyi olur diye düşünüyorum

Pili daha büyük olduğu için ağırlık farkı var. Pil ömrü farketmez derseniz Pro alınır tabi.
Bu arada "bilgisayarım iyi ve yüksek seviye FPS oynuyorum" demediğiniz sürece 4K dongle almayın.

Geri
Yukarı