Ajazz AJ199 vs Gamepower X3

Şu an araştırdım 40 saatlik batarya ömrü sunuyormuş ki çok az. M3 bildiğim kadarıyla 70 saatlik batarya ömrü sunuyor. Eğer yazılımında RGB kapatılamıyorsa bu süre iyice düşecektir. Switch kalitesi olarak da daha kaliteli GM 8.0 Black Mamba Switch'ler kullanıyor.

Şu an araştırdım 40 saatlik batarya ömrü sunuyormuş ki çok az. M3 bildiğim kadarıyla 70 saatlik batarya ömrü sunuyor. Eğer yazılımında RGB kapatılamıyorsa bu süre iyice düşecektir. Switch kalitesi olarak da daha kaliteli GM 8.0 Black Mamba Switch'ler kullanıyor.
M3 ün tasarımı da güzelmiş. Tek eksiği benim için RGB. Malzeme kalitesi, skatezi ve yazılımı da iyi ise almayı düşünüebilirim.

Eğer yazılımında RGB kapatılamıyorsa bu süre iyice düşecektir.
Pil ömrü için yazılımdan RGB kapanabiliyormuş.
rgb.png

Şimdi benim en çok korktuğum şey malzeme kalitesi. Eğer kalite konusunda çok fark varsa M3 alabilirim. 8ms de ortalama bir değer sanırım ve daha da düşüyor dediğinize göre. M3 ün artılarını ve eksilerini söyleyebilir misiniz size zahmet?
Şimdi deneyelimlemiş olanlar elinize göre M3 veya AJ199 alın demiş. İkisi de alınabilecek modeller. Daha büyük model isterseniz, kesinlikle M3 demişler. Daha küçük isterseniz, AJ199 alın denmiş. Ek olarak AJ139 PRO modelini de övmüşler. Benim duyduğuma göre, AJ139 PRO ve AJ199 denemiş olanlardan duyduğum şey, A199'un daha solid olduğu. 8 MS konusunu da yazılımdan düşürebilirsiniz istediğiniz gibi.
Ek olarak ilk ConncetGame'ye gelen M3'ler ilk batchler olduğudan malzeme kalitesi kötü deniyordu.
Wraith'e gelen M3/M3S modelleri daha gelişmiş daha sağlam modeller olduğunu söylüyorlar.

AJ199 haftada bir kere sarj etmek yetiyor ortalama gunde 7-8 saat kullanimda. Batarya suresi gayet yeterli bence o acidan.

Malzeme kalitesinden suphe ediliyor genelde ama oyle gicirti tikirti vs yok. m1/m2 ve yan tuslarda pre/post travel neredeyse hic yok. Skatezler idare eder, degistirmek gerekirse onceki mesajlarda onerildigi gibi dot skatez ile degistirilebilir. Switchler de gayet iyi.

Degisebilir arka kapak max gereksiz bir ozellik, ben solid shell olani sabitledim 3m bantla aldigim hafta, halen oyle kullanuyorum.

Yaziliminin surekli calismasi gerekmiyor, bir kere ayarlayip sonra kapatabiliyorsun.

Benim icin en buyuk artisi sekil olarak viper miniye cok yakin olmasiydi. Daha buyuk isteyenler AJ139'a bakabilir.

Pil ömrü için yazılımdan RGB kapanabiliyormuş.
Eki Görüntüle 1952850

Şimdi deneyelimlemiş olanlar elinize göre M3 veya AJ199 alın demiş. İkisi de alınabilecek modeller. Daha büyük model isterseniz, kesinlikle M3 demişler. Daha küçük isterseniz, AJ199 alın denmiş. Ek olarak AJ139 Pro modelini de övmüşler. Benim duyduğuma göre, AJ139 Pro ve AJ199 denemiş olanlardan duyduğum şey, A199'un daha Solid olduğu. 8 ms konusunu da yazılımdan düşürebilirsiniz istediğiniz gibi.
Ek olarak ilk ConncetGame'ye gelen M3'ler ilk batchler olduğudan malzeme kalitesi kötü deniyordu.
Wraith'e gelen M3/M3S modelleri daha gelişmiş daha sağlam modeller olduğunu söylüyorlar.

Büyük olması işime gelir. Daha önce Viper Mini kullandım ve küçük geliyordu.

Wraith'den almak mantıklı geliyor şu an. Tasarımı ve boyutu beni cezbetti. Yanlar için stickerler de var sanırım kavrama gücünü artırıyor.

Peki Wraith müşteri servisi konusunda nasıl? Diyelim bu mouse yi hiç beğenmedim ve iade etmek istiyorum, zorluk çıkarırlar mı?

Peki Wraith müşteri servisi konusunda nasıl? Diyelim bu mouse yi hiç beğenmedim ve iade etmek istiyorum, zorluk çıkarırlar mı?
Aldıktan sonra açıp test ettikten sonra iade edemezsiniz. Mouse ile ilgili bir sorun vardır, teknik desteğe verirsin orada güzelce ilgilenirler. Sorun var ise, size değişim veya para iadesi diye sunuyorlar diye biliyorum. İade konuları böyle maalesef.

Aldıktan sonra açıp test ettikten sonra iade edemezsiniz. Mouse ile ilgili bir sorun vardır, teknik desteğe verirsin orada güzelce ilgilenirler. Sorun var ise, size değişim veya para iadesi diye sunuyorlar diye biliyorum. İade konuları böyle maalesef.
Biraz baktım da malzeme kalitesi GP X3 yen bile kötü diyorlar. Net bir kaynak yok mu bunun ile ilgili?

Geri
Yukarı