Ajazz AJ199 vs Gamepower X3

Biraz baktım da malzeme kalitesi GP X3 yen bile kötü diyorlar. Net bir kaynak yok mu bunun ile ilgili?
Açıkçası kaynaklara güvenmiyorum. Dediğim gibi son batch M3'ler güzel olduğunu söylüyorlar. Ancak denemedim, o yüzden pek bir şey diyemem. X3 içinde şahsen no name bir mouse zaten. Sensör ve switch iyi diye tercih edilecek bir model değil benim gözümde. Ha yanılıyor da olabilirim. Daha çok kullanıcı yorumlarına bakmamız lazım, bazı kaynaklar bomboş bilgi veriyor. Şahsen AJ199 veya M3 üzerinden giderdim.

Açıkçası kaynaklara güvenmiyorum. Dediğim gibi son batch M3'ler güzel olduğunu söylüyorlar. Ancak denemedim, o yüzden pek bir şey diyemem. X3 içinde şahsen no name bir mouse zaten. Sensör ve Switch iyi diye tercih edilecek bir model değil benim gözümde. Ha yanılıyor da olabilirim. Daha çok kullanıcı yorumlarına bakmamız lazım, bazı kaynaklar bomboş bilgi veriyor. Şahsen AJ199 veya M3 üzerinden giderdim.

O halde Amazon üzerinden gitmek daha mantıklı. Beğenmezsem iade edebilirim. X3 için attack shark X3 ile aynı deniliyor ama Gamepower kullanmak beni kötü hissettirir.

Takıldığım nokta X3'te pil ömrünün 300 saat olması, daha ucuz olması ve yorumlarının daha iyi olması.

Sizce neden Ajazz tercih etmeliyim?

O halde Amazon üzerinden gitmek daha mantıklı. Beğenmezsem iade edebilirim. X3 için attack shark X3 ile aynı deniliyor ama Gamepower kullanmak beni kötü hissettirir.

Takıldığım nokta X3'te pil ömrünün 300 saat olması, daha ucuz olması ve yorumlarının daha iyi olması.

Sizce neden Ajazz tercih etmeliyim?

Attack Shark ve VGN Gamepower X3 ürünleri muhtemelen aynı ürünler. Sadece satıcıları veya alıcıları farklı. Genel olarak farkları yok çünkü. Şahsen AJ199 üzerinden devam etmeni öneririm, çünkü. X3 ile garip yorumlar var, X3'te gıcırdama, çizilme, skatezlerinin kötülüğü gibi bir sürü yorum var. Genel olarak daha iyi skatez, daha iyi coating, daha iyi skatez, daha iyi yazılım konusunda AJ199 önde. Ekstra X3 için debound time ayarı vesaire yokmuş. Başka bir yazılım indirip ayarlamışlar.

Attack Shark ve VGN Gamepower X3 ürünleri muhtemelen aynı ürünler. Sadece satıcıları veya alıcıları farklı. Genel olarak farkları yok çünkü. Şahsen AJ199 üzerinden devam etmeni öneririm, çünkü. X3 ile garip yorumlar var, X3'te gıcırdama, çizilme, skatezlerinin kötülüğü gibi bir sürü yorum var. Genel olarak daha iyi skatez, daha iyi coating, daha iyi skatez, daha iyi yazılım konusunda AJ199 önde. Ekstra X3 için debound time ayarı vesaire yokmuş. Başka bir yazılım indirip ayarlamışlar.
O halde kulaklığımın iadesi geldiği anda aj yi alıyorum. En kötü iade ederim. Teşekkür ederim herkese çok yardımcı oldunuz.

Şimdi kafam karıştı tekrar. Aj199 ün viper mini ile neredeyse aynı uzulukta olduğunu öğrendim. Viper mini kullanırken parmaklarım hafif dışarı çıkıyordu rahatsız oluyordum.

Ds M3 ve delux m800 pro yu gördüm. Uzunluklarını bulamadım yine ama m800 ün cam skatezleri hoşuma gitti. Bütçeyi çok aştım yine daha uygun fareler varsa onlara da bakmak isterim.

@Pxn sizinde fikrinizi merak ediyorum.

Aj139 pro x var birde o nasıl?

Son düzenleme:
Şöyle diyeyim:
Delux M800 Pro'nun clickleri de Viper Mini ve AJ199'a kıyasla 3-4 mm daha yüksek. Belki elinize tam oturur, belki oturmaz bilemiyorum.
Boyut olarak, DARMOSHARK>Delux M800 Pro> AJ199/Viper Mini olarak söyleyebilirim. M800 Pro ve DARMOSHARK yerine önerecek pek bir model yok.
AJ139'a yorum yapacak olursam, Redditte birisi bütçe var ise, AJ139 Pro önermiş. Ancak bir başka Discord üzerinde mesajını gördüğün kişi de, ikisini de denemiş olan birisi yani. AJ199'un daha solid olduğunu söylemişti.

Viper mini küçük geliyorsa AJ199 alma, aynı boyuttalar çünkü.
Evet vazgeçtim şimdi ondan. Gerçi çukur olduğu için ajazz daha iyi gelebilir ama kurtaracağını sanmıyorum.
Şöyle diyeyim:
Delux M800 Pro'nun clickleri de Viper Mini ve AJ199'a kıyasla 3-4 mm daha yüksek. Belki elinize tam oturur, belki oturmaz bilemiyorum.
Boyut olarak, DARMOSHARK>Delux M800 Pro> AJ199/Viper Mini olarak söyleyebilirim. M800 Pro ve DARMOSHARK yerine önerecek pek bir model yok.
AJ139'a yorum yapacak olursam, Redditte birisi bütçe var ise, AJ139 Pro önermiş. Ancak bir başka Discord üzerinde mesajını gördüğün kişi de, ikisini de denemiş olan birisi yani. AJ199'un daha solid olduğunu söylemişti.
Vallahi çok karışık bu durum. Ds alayım diyeceğim malzeme kalitesi ve fiyatı uygun gelmiyor. Delux alayım diyeceğim boyutu kurtarmıyor sanırım ve site de dandik biraz fiyat da pahalı. Diğerleri direkt küçük geliyor zaten.

Fury Z mi alsam,.onun uzunluğu nasıl?

Geri
Yukarı