Elektronik Ajazz AK680 Vergi Dahil 795 TL! (AliExpress)

Bana 298TL vergi çıkmıştı Yanwen ile, vergi mesajı gelmez zaten kapıda ödersin vergiyi whatgeek'ten aldıysan. Aliexpress'te vergi ödeme ekranında alınıyor kapıda ödeme yok ama whatgeek'te böyle bir sistem yok, kapıda ne çıkarsa ödüyorsun.
Benyunexpress ile sipariş vermiştim hatta kapıma aras kargo getirmişti.
Kasım ayında falan almıştım 15 tatil başlayacağı zaman teslim edilmişti

Bana 298TL vergi çıkmıştı Yanwen ile, vergi mesajı gelmez zaten kapıda ödersin vergiyi Whatgeek'ten aldıysan. AliExpress'te vergi ödeme ekranında alınıyor kapıda ödeme yok ama Whatgeek'te böyle bir sistem yok, kapıda ne çıkarsa ödüyorsun.

Çok saçma şimdi 1000 TL vergi çıkarsa ödemeyi nasıl yapacağız? :D

Çok saçma şimdi 1000 TL vergi çıkarsa ödemeyi nasıl yapacağız? :D
Paşa paşa ödemek zorunda bırakıyorlar. Ben fazladan vergi için Cimer'e şikayette bulunmuştum fakat adamlar resmen gümrükteki memur fiyattan şüphelenirse istediğini yazar dediler ve reddettiler vergi iade isteğimi.

Geldi güzellik :D T60 yanında böyle duruyor.
Tuşlara tek tek biraz sert basınca yay sesi geliyor ama normal kullanırken fark etmiyorum benim için sorun yok, TR'den alsam böyle gelseydi iade etmezdim büyük ihtimalle.

PXL_20240304_103044161.jpg

Geldi güzellik :D T60 yanında böyle duruyor.
Tuşlara tek tek biraz sert basınca yay sesi geliyor ama normal kullanırken fark etmiyorum benim için sorun yok, TR'den alsam böyle gelseydi iade etmezdim büyük ihtimalle.

Eki Görüntüle 2132396
Hayırlı olsun hocam, görüntüsü gerçekten çok güzel siz de mor modeli almışsınız bence en güzeli de o.

Yeni konular

Geri
Yukarı