Elektronik Ajazz AK680 616 TL!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kargo bilgileri şu şekilde Pos Malaysia'nın verdiği takip kodunu PTT'ye yapıştırdığımda böyle bir ekran çıkıyor. 5 gündür ne PTT'de ne de Yanwen'de bir güncelleme var. Benim gibi bekleyen var mı?

Kargo bilgileri şu şekilde POS Malaysia'nın verdiği takip kodunu PTT'ye yapıştırdığımda böyle bir ekran çıkıyor. 5 gündür ne PTT'de ne de Yanwen'de bir güncelleme var. Benim gibi bekleyen var mı?

Bende de aynı şekilde. 19 Ocak'ta kargoya verildi ama hala Türkiye'ye gelmedi. 3 gündür "Port of departure - Received by carrier" yazıyor.

Hocamlarım ben kırmızı renk aldım gece ışık açıkken keycapler ışık geçirmiyor fotolarda öyle görğnğyor galiba.

2 ocakta sipariş verdim 1 ay olacak hala dönüş yok. iptal edeceğim maillere bile cevap vermiyorlar.

Kargo bilgileri şu şekilde Pos Malaysia'nın verdiği takip kodunu PTT'ye yapıştırdığımda böyle bir ekran çıkıyor. 5 gündür ne PTT'de ne de Yanwen'de bir güncelleme var. Benim gibi bekleyen var mı?

Hocam ptt getirince vergi ödeniyor yazmışlardı ama tam olarak nasıl oluyor ? Benim de yanwen ile geliyor da gidişata göre bilgilendirme yapabilir misiniz acaba ?

Hocamlarım ben kırmızı renk aldım gece ışık açıkken keycapler ışık geçirmiyor fotolarda öyle görğnğyor galiba.
Bir foto alabilir miyiz? Belki yeni revizyon gibi bir şeydir düzeltmişlerdir.

Çok fazla mesaj yazılmış takip edemedim. Bu klavyenin durum nedir şu anda, satışlar devam ediyor mu, almak mantıklı mı, ortalama kaç günde geliyor?
Satışa kapandı diyenler var o yüzden sormak istedim, kargolamıyorlar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı