Ajazz AK992 alınır mı?

Trendyol'daki attığım ürün ile

Bu ürün arasında bir fark var mı peki aynı ürünler değil mi?
Amazondaki versiyon 4000 mah olan versiyonu. Trendyolda 4000 mahlı versiyonu geldiğini yazmışlar zaten piyasada bu klavyenin 2 versiyonu var biri 1400 küsür mah olan bir de 4000 mah olan. 4000 mah olan geliyor büyük ihtimal trendyol linkinde.

Trendyol'daki attığım ürün ile

Bu ürün arasında bir fark var mı peki aynı ürünler değil mi?
Amazon'daki direk orijinal satıcısı. Değişik varyasyonları var. Trendyoldaki normal bir modeli alıp stoklamış kendisi satıyor. Eğer bütçe sıkıntısı yok ise bence amazondan alın. En azından karşınızda kaliteli bir muhattap bulabilirsiniz. Garanti ve değişim konusunda Amazon kalitesini herkes biliyor.

Amazon'daki direk orijinal satıcısı. Değişik varyasyonları var. Trendyol'daki normal bir modeli alıp stoklamış kendisi satıyor. Eğer bütçe sıkıntısı yok ise bence Amazon'dan alın. En azından karşınızda kaliteli bir muhatap bulabilirsiniz. Garanti ve değişim konusunda Amazon kalitesini herkes biliyor.

Bence de hem kablosu düzgün gelmiş olur. Türkiye satıcısı yerine Amazon'dan direkt firmadan almak çok büyük bir artı bana kalırsa ekstra 100 TL verilir bu durum için ama bir 10 gün fazladan beklemeye değer mi tartışılır. Ben 2. el almayı planlıyorum ucuza bulursam :D.

Bence de hem kablosu düzgün gelmiş olur Türkiye satıcısı yerine Amazon'dan direkt firmadan almak çok büyük bir artı bana kalırsa ekstra 100 TL verilir bu durum için ama bir 10 gün fazladan beklemeye değer mi tartışılır?

Kablosu düzgün gelmiş olur derken o kısmı anlayamadım hocam.

Bence de hem kablosu düzgün gelmiş olur. Türkiye satıcısı yerine amazondan direkt firmadan almak çok büyük bir artı bana kalırsa ekstra 100 tl verilir bu durum için ama bi 10 gün fazladan beklemeye değer mi tartışılır.
Evet. Amazon'daki ürün özel bir kablo ile geliyor. Ordan da bir avantajı var. Coiled cable olarak geçiyor.

Sorulan sorularda coiled kablo ile geliyor demiş. Amazondan hem süre uzun hem taksit olmuyor sanırım
Kablonun büyük bir sıkıntı olacağını zannetmiyorum ben olsam trendyol versiyonunu alırdım amazondan bir siparişi 15 gün beklemek ölüm. 4000 mah versiyonu geleceğinden emin olun yeter. Ancak trendyoldaki Türkiye satıcıları dandik ürün yollarsa sorumluluk kabul etmiyorum :D. Daha az sıkıntı yaşamak adına amazon daha iyi bir site.

Geri
Yukarı