Elektronik Ajazz AK992 GASKET Hotswap Mekanik Klavye Gri vergi dahil 2.240 TL!

Salih7158

Decipat
Makaleler
4
Daha fazla  
Uzun zamandır fiyatı 2.500 TL'di. İndirime girmiş. Klavye çok iyi bu fiyata alınabilecek en iyi NumLock'lu klavye. İndirim bitmeden almanızı öneririm. Amazon.com.tr

Ekran görüntüsü 2024-03-26 144445.png

NOT: İş Bankası'na ait olan Nays kartı ile alırsanız 2.090 TL'ye geliyor.

Stoklar azalıyor bu arada 7 taneydi 6 tane kaldı şimdi. Elinizi çabuk tutun.

Son düzenleme:
Bunu mu önerirsiniz yoksa AK820 Pro mu? Bir süredir bu klavyeleri araştırıyorum çok hoşuma gitti açıkçası. Forumlarda da çok önerilen bir marka gözlemlediğim kadarıyla.

Almayı düşünüyordum. Ucuz olan yeşil modeliydi, çok çirkin yeşili de. Bu bayağı güzel ama bilin bakalım ne eksik?
Evet yeşil çok dandik duruyor. Para olsa bende alırdım bir tane.

Bunu mu önerirsiniz yoksa AK820 Pro mu? Bir süredir bu klavyeleri araştırıyorum çok hoşuma gitti açıkçası. Forumlarda da çok önerilen bir marka gözlemlediğim kadarıyla.

AK820 Pro gönderime açıldı mı ya?

Parasal olarak bakmıyorum hocam ne gibi farkları var onu merak ettim kullanıp tecrübesi olan vardır diye. Paylaştığınız klavyeyi de araştıracağım.
Ak820 Pro'nun switchleri daha iyi üstüne ekranı var. Tkl klavyeler tam klavyelere göre daha tok oluyor yalıtım muhabbeti daha iyi olduğu için bildiğim kadarıyla.

Parasal olarak bakmıyorum hocam ne gibi farkları var onu merak ettim kullanıp tecrübesi olan vardır diye. Paylaştığınız klavyeyi de araştıracağım.

AK820 Pro'nun gift Switch'leri AK992'nin brown switchlerinden daha tok. Artı olarak ekranı var. Paran varsa tabii AK820 Pro daha iyi tercih olacaktır fakat o bütçelere kadar çıkacaksan klavye toplamanı öneririm.

Geri
Yukarı