İnceleme Ajazz AK992 RGB Tri-Mode

Daha iyileri sizlerin olsun dostlar.

Güle güle kullan, hangi switch aldın? Ben de 14'ünde sipariş verdim, varışı 3 Haziran diyor. Tahminim 3 hafta sürecek.
@dodo61 Hocamın videosundan dinledim ve red switch tercih ettim. Tahmini teslim süresinde kendilerini garantiye almak için biraz uzun yazıyorlar. Bana da 28 mayıs diyordu 1 hafta erken geldi. Şimdiden size de hayırlı olsun.

Hayırlı olsun hocam klavye çok başarılı, bende sabit renkte kullanıyorum RGB'i yalnız açık mavi olarak kullanıyorum beyaz renk sanırım sizin çektiğiniz fotodaki yada ışıktan mı öyle gözüküyor acaba? Klavyenin yazılımından renk seçeneği yapamıyorum, diğer RGB modlarında renk seçeneği oluyor ama sabit RGB modunda açık turkuaz rengi var bi beyaza ayarlayamadım. ^^

Ek Not: Tamamdır hocam farklı bir moda alınca ayarlayabildim sabit beyaz RGB normal modda değişiyormuş.

Son düzenleme:
Size de hayırlı olsun. Beyaz renkte kullanıyorum. Kendiniz çözüme ulaşmışsınız zaten herhangi bir sorumuz olursa birbirimizle paslaşırız.

Size de hayırlı olsun. Beyaz renkte kullanıyorum. Kendiniz çözüme ulaşmışsınız zaten herhangi bir sorumuz olursa birbirimizle paslaşırız.
Evet dostum çözdüm biraz karıştırınca tekrar yazılımını, tabii ki paylaşırız iyi günler.

Hayırlı olsun, şunu söylemeden edemeyeceğim hayatımda gördüğüm en çirkin klavye olabilir.

Hayırlı olsun, şunu söylemeden edemeyeceğim hayatımda gördüğüm en çirkin klavye olabilir.
Zevkler ve renkler tartışılmaz ama çirkin klavye görmemişsin daha sanırım. İyi forumlar.

Evet söylediği gibi erken geldi, tahmini 3 Haziran diyordu ama bu sabah ulaştı. Hafta sonu dahil 9 gün sürmüş, gayet hızlıydı.

Mavi anahtar aldım sesini çok sevdiğim için, şu ana kadar çok memnunum. Tek sıkıntım ayrı bir End tuşu olmaması, arada arıyorum çalışırken.

Bir de ses tekerleğine basınca sessize alıyor sistemi. O tuş için farklı bir görev atanabiliyor mu? Uygulamasında göremedim.

Belki ileride pudding tarzı daha saydam tuş takımı alabilirim. Bir de çirkin diyen arkadaşın tersi geçerli benim için, arada ıstırasım geliyor. Birkaç foto paylaşayım sadece tüketmiş olmayım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…