Ajazz AK992 vs AK820 Pro vs Akko 3084B Plus

Switch'leri fena gelmedi bana en kötü ileride Akko yellow veya piano alırım. Gecikme sorunu belirtilmemiş forumlarda. Var mı elinizde kaynak?

Ürünün yorumlarına bakın 1-2 tane mevcut o gecikme sorunları yaşayan arkadaşlar.

Ürün nasıl hocam?
Jöle siyah switchler normal linear bir switche göre daha sessiz alışamadım şahsen Akko yellow switch sipariş ettim. 5087B'nin şarj ömrü RGB kapalıyken günde 12-14 saat kullandımda 1-1.5 hafta, RGB açıkken 1-2 gün yetiyor. Başka sorun varsa cevaplayabilirim. Abime de 5108B sipariş ettim onu da kullanıyorum onun hakkında sorun varsa yine cevaplayabilirim. 2-2.3k bandında kesinlikle tavsiye ederim 5087B ve 5108B'yi.

Son düzenleme:
Jöle siyah switchler normal linear bir switche göre daha sessiz alışamadım şahsen Akko yellow switch sipariş ettim. 5087B'nin şarj ömrü RGB kapalıyken günde 12-14 saat kullandımda 1-1.5 hafta, RGB açıkken 1-2 gün yetiyor. Başka sorun varsa cevaplayabilirim. Abime de 5108B sipariş ettim onu da kullanıyorum onun hakkında sorun varsa yine cevaplayabilirim. 2-2.3k bandında kesinlikle tavsiye ederim 5087B ve 5108B'yi.
Hocam sizce aynı fiyat bandında olan AK820 PRO mu? yoksa 5087B mi? Şahsen 820'yi ilk gördüğümden beri aşık olmuştum. Gerek ses tekerleği, gerek ekranı.

Hocam bu arada 2-2.3k arasında bulamadım o klavyeyi.

Geri
Yukarı