Ajazz AK820 Pro vs Dermoshark Top75

Evet onu biliyorum işte sorun orada. O yüzden Epomaker'ın sitesine yönelmem gerekiyor gibi duruyor.
Hocam AK820 Pro Epomaker'da "10ANGELPGC" kodu ile 54 dolara denk geliyor. 1639TL'den %30 gümrük vergisi alınıyor dersek size gelişi 2200TL'yi bulabilir. Epomaker siparişlerinden vergi alınıyor mu ondan da emin değilim bu arada. Vergi alınmıyor da olabilir.

Hocam AK820 Pro Epomaker'da "10ANGELPGC" kodu ile 54 dolara denk geliyor. 1639TL'den %30 gümrük vergisi alınıyor dersek size gelişi 2200TL'yi bulabilir. Epomaker siparişlerinden vergi alınıyor mu ondan da emin değilim bu arada. Vergi alınmıyor da olabilir.
Bu kodu bende Redditten demin gördüm hocam teşekkürler :D Şimdi mesaj bırakacağım onlara, eğer elime ulaşması 2 haftayı geçmezse sipariş verecem 2.200 TL önemli değil. Ürünü baya beğendim ve bence parasına değer gözüküyor.

Bu kodu bende Reddit'ten demin gördüm hocam teşekkürler :D şimdi mesaj bırakacağım onlara, eğer elime ulaşması 2 haftayı geçmezse sipariş vereceğim 2.200 TL önemli değil. Ürünü bayağı beğendim ve bence parasına değer gözüküyor.

Hocam naptınız aldınız mı?

Hocam naptınız aldınız mı?

Memnun musunuz? Top75’e kıyasla tavsiye eder misiniz? Ve bu kargo satın alma süreci uğraştırır mı? İade imkanı var mı?

Fazlasıyla memnunum, top 75'i kullanmadığım için yorum yapamam, konuda ise diğer sorularınıza cevapları rahatça bulabilirsiniz, kafanızı vererek okursanız.

Kafamı vererek okuduğumda da iade süreciyle alakalı bir şey bulamadım, teşekkür ederim.
İade edemezsiniz tahminimce. 20 gün kargo süreci felan derken, tekrar geri gönderimi de bir o kadar süreceğini düşünürsen, ürün bozuk çıkmadığı takdirde geri gönderimle uğraşmak isteyeceğinizi de düşünmüyorum. Site desteği baya ilgili, dilerseniz support mailine bir sorun, cevap vereceklerdir.

Geri
Yukarı