Ak Parti kazanırsa ne yapacaksınız?

İşiniz gücünüz algı valla. AKP'nin adeta PKK'yla masaya oturduğu "çözüm süreci" günlerini çabuk unutmuşsunuz, veya unutmuş gibi yapıyorsunuz, ne diyebilirim? Özgürsünüz oyunuzu istediğiniz gibi kullanmakta.
Madem geçmiş zamandan bahsedip AKP hdp birliğini eleştiriyorsun, şuan aynı hdp ile ittifak yapanı niye eleştiremiyosun ?
İttifakı AKP yapınca suç, CHP yapınca birleştirici güç mü, halkların kardeşliği mi oluyor ?
Siz daha kendi kendinize yaşadığınız çelişkiyi aşamamışsınız da, çeyrek asırdır meclise ambargo koyan partiyi devireceksiniz..
Tayyip boşuna demiyor, biz ziyadesiyle KK'dan memnunuz diye. Bu kafayla bi 20 sene daha aynı paradoksta döner durursunuz.

Gayet mutlu olacağım.
1684097298336.png

Yazmana gerek yoktu.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kaç saat önce atılan bir tweet bunu buraya atmanın hiçbir sebebi yok. O kadar saat içinde her şey değişebilir ve değişti bile, seçim 2. tura kalacak bu kadar basit. Şahsi fikrim olarak 2. tur da istemesek bile bir şekilde AKP kazanacak.

namussuz peşmergeye had bildirdiği için atanı da var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bak bakayım Erdoğan nasıl "had bildirmiş" peşmergelere. Şehit olan askere, tecavüz edilen, işkence gören, öldürülen masumlara nasıl "kelle" demiş, ne kadar değer veriyormuş Türklere.

Ülkenin kurucusuna "ayyaş" demiş adamı ülkenin menfaatini koruyor sanıyor olduğunuzu gerçekten düşünmüyorum.

Birkaç tane kripto AKP'linin yaptığı algılara kanmayın. Saray seçimi kaybetti, Erdoğan'ın yerinde ben olsam direkt pensilvanyaya kaçmıştım.

Anadolu Ajansı'na göre bu konu açıldıysa dikkate almayınız.

Geri
Yukarı