Ak Parti kazanırsa ne yapacaksınız?

Allah sana akıl fikir versin ailene de sabırlar diliyorum senin gibi bir evlatla uğraşması zor belli ki çabayı kesmişler senden karanlık odada büyütmüşler seni başıboş dolanıyorsun ortalarda. Kafanızı kumdan çıkarıp at gözlüğünüzü atın beyniniz yıkanmış sizin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Bak güzel kardeşim ben KK'cı değilim ben rasyonel düşünerek seçim yapıyorum bana böyle kaynaklarla gelme. Devlet rejimini korumak için KK benim gözümde "şuanlık" en iyi seçmen ne yapayım ? Yeniden Refah ve Hüda Par ile ittifak olan Erdoğana mı vereyim ? Akli dengesi yerinde olmayan sözde bozkurt devlet bahçeliye mi güveneyim ? Bana terörist gibi iğrenç bir yakıştırma yapıyorsun kardeşim hizbullahçı adam ile ittifaksın sen ne anlatıyosun. Adamların parti tüzüğünde "Ne mutlu türküm kelimesi kaldırılmalı", "Şeyh Saidin yakınlarından özür dilenmeli", "Kürdistan için toprak verilmeli" "Kürtçe ikinci resmi dil olmalı" gibi maddeler var yahu sen hala neyin lafını anlatıyorsun ? Ayrıca bunca zamandır Ak Partininde HDP ile ilişkilerini gördük kendisi Apoyu affedebilirim tarzı söylemlerde bulundu bunları neden anlatmıyorsun ? Tek yaptığın şey nefret kusmak çünkü siz ezberci tayfadansınız sizi gayet iyi anlıyorum dininizi seviyorsunuz ama temel kuralı unutuyorsunuz. Din ve Devlet işleri birbiri ile karıştırılmamalı.

Yahu bi de moderasyon ekibi beni susturuyor. Adamın dediği şeylere bak :D

Devlet rejimini korumak için KK benim gözümde "şuanlık" en iyi seçmen ne yapayım ?
Meclisin yarısına yakını AKP iken Kılıçdaroğlu kazanırsa ne olur hiç düşündün mü? Kaldı ki 6 kişiye cumhurbaşkanlığı yardımcılığı ve Akşener'e de başbakanlığı verecek. Yahu böyle ülke yönetilir mi rejim korunur mu böyle? Ülke hakkında bir karar alınırken bu 7 kişi de aynı görüşte olabilir mi? En geç 2 yıl içinde erken seçim olur o zaman.
Ak Partininde HDP ile ilişkilerini gördük kendisi Apoyu affedebilirim tarzı söylemlerde bulundu bunları neden anlatmıyorsun ?
Bununla alakalı kaynak paylaşır mısın?

@Mauro Emanuel Icardi
Haftalarca kilicdaroglu aday olmasin diye sosyal medya da hashtagler acildi, pankartlar acildi. Chp binasının önüne "kilicdaroglu aday olma" yazanlar bile vardi. 16 yenilgisine ragmen kimseyi dinlemeyip gene aday oldu.
Simdi en kiritik, en önemli olayda halkını dinlemeyen bu adam. Cumhurbaşkanı olduğunda halkını dinleyeceği ne malum??
Bana en basta bu güvensizligi veren birine, ben nasil 5 yil güveneyim? Söyleyebilir misin?

Hatta kendisi s400 lere ne gerek var, kim bize saldiracak diyen birisi.
Vize kaldirma vaadi veren birisi, nasil yapacaksa..

Celal sengör bile zamaninda chp nin yüz karasi oldugunu söyledi.

Ülkenin temel ilkeleri(özellikle laiklik ve cumhuriyet) daha fazla bozulmazsa burada kalırım. Eğer bozulursa ve ortada bir ayaklanma/isyan olayları varsa onlara faaliyet gösteririm. Burası Türkiye'dir. Suriye veya Kuzey Kore değil. Ne basın engellemeleri ne de Araplaştırma faaliyetleri hiçbir zaman sonuç bulmayacaktır, içiniz rahat olsun.

Burada kırılma noktası gerçekten halk kendi iradesiyle mi bu insanı seçiyor? Eğer böyle bir durum varsa yapılabilecek pek bir şey yok ancak ortada bir hile durumu varsa emin olun bu millet susmaz. İstanbul ve Ankara'da ifşalanan yolsuzlukların çok daha fazlası var arkaplanda.

Erdoğan'ın ne kadar büyük bir akıl olduğunun farkındasınız. Bu adam bozmaya mecbur kaldığı her şeyi geri düzeltecek. Ekonominin o da farkında.
Gözünüzdeki nefret gerçekleri görmenizi engelliyor, kendinize gelin. Ümitsizliğe kapılmayın.

@Mauro Emanuel Icardi
Haftalarca kilicdaroglu aday olmasin diye sosyal medya da hashtagler acildi, pankartlar acildi. Chp binasının önüne "kilicdaroglu aday olma" yazanlar bile vardi. 16 yenilgisine ragmen kimseyi dinlemeyip gene aday oldu.
Simdi en kiritik, en önemli olayda halkını dinlemeyen bu adam. Cumhurbaşkanı olduğunda halkını dinleyeceği ne malum??
Bana en basta bu güvensizligi veren birine, ben nasil 5 yil güveneyim? Söyleyebilir misin?

Hatta kendisi s400 lere ne gerek var, kim bize saldiracak diyen birisi.
Vize kaldirma vaadi veren birisi, nasil yapacaksa..

Celal sengör bile zamaninda chp nin yüz karasi oldugunu söyledi.
Merhaba, üstte neden seçmek istediğimi belirttim "Devlet rejiminin korunması için". Ben de KK'nın kendisine güvenmiyorum ve eğer parlamenter sistem olmasaydı hiç vermezdim oyumu ama yapacak bir şey yok ben Şeriat ile yönetimden pek memnun olacağımızı sanmıyorum. Sevgili Celal hocam haklı tabii ama dediğim gibi yapacak bir şeyimiz yok. Eğer seçim Sinan Oğan ve RTE arasında olsaydı şuan durum çok daha farklı olurdu. Hocam bu arada değişen bir şey yok aslında. Kendisinin keşke aday olmasaydı diyen çok büyük kitlesi var ama veriyorlar.
Meclisin yarısına yakını AKP iken Kılıçdaroğlu kazanırsa ne olur hiç düşündün mü? Kaldı ki 6 kişiye cumhurbaşkanlığı yardımcılığı ve Akşener'e de başbakanlığı verecek. Yahu böyle ülke yönetilir mi rejim korunur mu böyle? Ülke hakkında bir karar alınırken bu 7 kişi de aynı görüşte olabilir mi? En geç 2 yıl içinde erken seçim olur o zaman.

Bununla alakalı kaynak paylaşır mısın ?
Kaynağı bulursam atacağım. Parlamenter sistem konusunda evet haklısınız çok tehlikeli ve işbirliği isteyen bir sistem. İleride bir daha sandık başına geçebilmemiz için oyumu parlamenter sisteme veriyorum hocam. Merak etmeyin Terörist değilim yani :D

Ben yazılımcıyım yurtdışına buradan remote çalışmayı deneyeceğim. Yazılımcı olarak gidemezsem gidip tır şoförü olurum yapacak bir şey yok

Erdoğan'ın ne kadar büyük bir akıl olduğunun farkındasınız. Bu adam bozmaya mecbur kaldığı her şeyi geri düzeltecek. Gözünüzdeki nefret gerçekleri görmenizi engelliyor, kendinize gelin. Ümitsizliğe kapılmayın.
Bozmaya mecbur kaldığı? Tüh ya yanlışlıkla halkımın yüksek bir bölümünü asgari ücrete mahkum edip, asgari ücreti yoksulluk sınırının çok altında tutup onun da üstüne ürünlere tonlarca zam yapıp, ardından teröristlere hacı hoca efendi diye hitap edip, vatandaşıma "sür..k" gibi laflar edip, devamlı oy çalıp kendimden olmayanı terörle iş birliği suçlaması yapıp, siyasetle İslam'ı karıştırıp Cami'de siyaset yaparken aynı zamanda kendi akrabalarıma kayyumla atayıp en ufak bir olayda delilleri yok etmeye çalışırken aynı zamanda yanlışlıkla terörist başının kardeşini devlet kanalı TRT'ye çıkardım hatta biraz daha yanlışlıkla olan şeyler sonucu desteklediğim hacı-hocaların tarikatlarında onlarca/yüzlerce çocuk istismarına göz yumdum ve depremde vatandaşlarımı saatlerce yardımsız bırakıp 50.000 insanı öldürdüm.

Bütün bunların sonucunda birazcık daha yanlışlıkla "yerli ve milli" diye TOGG'un propagandasını yaptım ancak ülkeyi baştan sona sattım.

Ya dış güçler işte, bunlar hep dış güçlerin işi.

Son düzenleme:
İntihal edeceğim.

İntihal, bir kişinin eserinde başka kişilerin ifade, buluş veya düşüncelerini kaynak göstermeksizin kendisine aitmiş gibi kullanması.

Yeni konular

Geri
Yukarı