Ak Parti kazanırsa ne yapacaksınız?

Bu herifin gençlik kolları üyesi olduğuna yemin edebilirim ama kanıtlayamam.

Hocam bir kilicdaroglu düşmanlığı tutmuş ülkeyi anlamadım. Reisleri evde Medine hurması yiyor bunlar evde kuru ekmek soğanla yaşa reis diyorlar.
Sonra yok ülke bölünmesin. Ülkenin 3'te 1'i mülteci olmuş yok ülke bölünmesin diyorlar.

Bende buna şaşırıyorum arkadaş.

Hocam bir kilicdaroglu düşmanlığı tutmuş ülkeyi anlamadım. Reisleri evde Medine hurması yiyor bunlar evde kuru ekmek soğanla yaşa reis diyorlar.
Sonra yok ülke bölünmesin. Ülkenin 3'te 1'i mülteci olmuş yok ülke bölünmesin diyorlar.

Bende buna şaşırıyorum arkadaş.
Müstehak vallahi hepsine ya, diyecek lafım yok artık.

Madem herkes kendi bildiğini okuyacak niye böyle konular açılıp tartışılıyor komik değil mi? Sonuç değişmeyecek seçim değişmeyecek yine reis kazanacak. Hatta seçim sonuçlanınca bu yazımı paylaşacağım tekrar :)

CHP hiçbir zaman bu ülkenin hayrına bir şey yapmadı ve yapmayacak bunu görüyoruz zaten. Depremzedelere hakaret etmek kaçıncı seviye ahlaksızlık? Tekirdağ'da yurtlarından kovuldular İzmir'de de deprem oldu hepimiz tek yürek olduk ve İzmir hala CHP'nin biri çıkıp küfür etti mi? Ayrıca şu üsten bakmaktan da vazgeçin.

Bu arada herhangi bir kola üye değilim bu zamana kadar da hiçbir yere üye olmadım sadece ilk okulda satranç kulübündeydim o kadar...

Normal hayatıma devam edeceğim. Aksi takdirde baş ağrısı yapar.

2. tura kaldı seçim. Gençler düşünsün gelecek onların.
Keşke sadece gençlere sorulsa da o şekilde seçilse Cumhurbaşkanı. Topraktan evde oturup her akşam soğan ekmek yemekten beyni solanların televizyonda görüp "Oo köprü yaptık, cami açtık, petrol bulduk.." demesiyle bu hâldeyiz.

Oy vermek gerçekten bir yetenek işi. Herkes kullanmamalı. Özellikle böyle önemli bir noktada...

Madem herkes kendi bildiğini okuyacak niye böyle konular açılıp tartışılıyor komik değil mi? Sonuç değişmeyecek seçim değişmeyecek yine reis kazanacak. Hatta seçim sonuçlanınca bu yazımı paylaşacağım tekrar :)

CHP hiçbir zaman bu ülkenin hayrına bir şey yapmadı ve yapmayacak bunu görüyoruz zaten. Depremzedelere hakaret etmek kaçıncı seviye ahlaksızlık? Tekirdağ'da yurtlarından kovuldular İzmir'de de deprem oldu hepimiz tek yürek olduk ve İzmir hala CHP'nin biri çıkıp küfür etti mi? Ayrıca şu üsten bakmaktan da vazgeçin.

Bu arada herhangi bir kola üye değilim bu zamana kadar da hiçbir yere üye olmadım sadece ilk okulda satranç kulübündeydim o kadar...
Reis'in depremzedelere hakaret ediyor o ne olacak? Sizin en büyük körlüğünüz bu zaten. Bu durumdan memnun olan iki tür insan olabilir: Ya aklı olmayanlar ya da çıkar sağlayanlar. Sen hangisisin?

KK açık açık özerklik vereceğiz diyor
Göstersene nerde demiş. Ama sana reisinin söylediğini ben gösterebilirim. Cevap ver he kaçma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ekmekte almam soğanda almam yeter ki vatan bölünmesin sen aynı şeyleri yapabilir misin?
Sen gelip ekmek soğan almam yeter ki vatanım bölünmesin derken o aşık olduğun reisinin ailesi yakınları para içinde yüzüyor. Bu seni rahatsız etmiyor mu? Burda gelip Erdoğan AKP övme seni madara ederim elle tutulur hiç bir yanı yoktur Erdoğanın da AKP nin de.

Göstersene nerede demiş. Ama sana reisinin söylediğini ben gösterebilirim. Cevap ver he kaçma.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Sen gelip ekmek soğan almam yeter ki vatanım bölünmesin derken o aşık olduğun reisinin ailesi yakınları para içinde yüzüyor. Bu seni rahatsız etmiyor mu? Burada gelip Erdoğan AKP övme seni madara ederim elle tutulur hiçbir yanı yoktur Erdoğan'ın da AKP'nin de.

Trollere cevap vermiyorum istediğin kadar yaygara yapabilirsin çocuk. sadece sonucu bekle sonrada yüzünün fotoğrafını atarsın buraya da bir bakarım

Trollere cevap vermiyorum istediğin kadar yaygara yapabilirsin çocuk. sadece sonucu bekle sonrada yüzünün fotoğrafını atarsın buraya da bir bakarım
Hahahaahh kısaca cevap veremiyorum desene sen ne lafı geveliyorsun.

Trollere cevap vermiyorum
1684369311784.png

Sana senin cevabınla karşılık vereyim çocuk.

Her gün yapalım bunu çok eğlendim eyvallah ama biraz direnç göster savunma yap daha eğlenceli olur ahahahah @Horseman

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı