Ak Parti kazanırsa ne yapacaksınız?

Alım gücü yerleri görecek. Bir büyük deprem daha olursa yine ölecek insanlar. Pasaport değerimiz daha da azalacak. Yine yabancı ülkelerle ilişkilerimiz olmayacak. Daha da dışa bağımlı olacağız. Dolar 30 olacak en az o da. Daha tonla şey var da üşendim saymaya yeter bu. Umarım mutlusunuzdur malum partililer. Bir de çıkıp bunları kutladınız ya sokakta helal olsun.
Bitti gençliğimiz ya mahallede top oynarken de, liseye giderken de, 20 yaşımda da bu adam her geçen gün daha da kötüye gitti yine gidecek. Malum partililerin tuzu kuru maalesef yazın yapacakları tatili düşünüyorlar ancak yurtdışına gidememiş o kesim burada acı çekerek gerçekleri görecek elbet

Bitti gençliğimiz ya mahallede top oynarken de, liseye giderken de, 20 yaşımda da bu adam her geçen gün daha da kötüye gitti yine gidecek. Malum partililerin tuzu kuru maalesef yazın yapacakları tatili düşünüyorlar ancak yurtdışına gidememiş o kesim burada acı çekerek gerçekleri görecek elbet
Onların mı tuzu kuru? Adamlar 50-60 yaşına gelmiş doblo kullanıyor ne tuzu kurusu? Yurt dışı seçmenler dışında onlar da pert.

Bizden geçti. Gençliğimiz yok oldu. En iyi zamanlarımız evde geçti. Ben pek bundan şikayetçi değilim ama herkes benim gibi değil. Ayrıca evde olup da istediklerimi yine alamıyorum aynı şey. Lanet olsun artık ya.

Sabah oldu işe geldim yine. Şuanlık değişen birşey yok. İleride de benim rutinimin değişeceğini düşünmüyorum. Sadece büyük bir hayal kırıklığı var içimde.

Değişmeyecek ki bir şey. Bugün aynı değişen bir şey yok. Yok şeriatı getireceğiz falan boş teoriler. Anayasanın ilk 4 kuralı çiğnenemez zaten.

Sabah oldu işe geldim yine. Şuanlık değişen birşey yok. İleride de benim rutinimin değişeceğini düşünmüyorum. Sadece büyük bir hayal kırıklığı var içimde.
1 günde birşey değişmeyecek zaten. Önce dolar 25 lere çıkacak. Bu sene sonuna doğru olacak bu. Aynı oranda zamlar gelecek her ürüne. Mülteciler git gide artacak. İşsizlik vb şeyler de buna orantılı şekilde artacak. Yönetim git gide daha da din ile bütünleşecek. Bunların hepsi yıl sonuna kadar olacak.

Değişmeyecek ki bir şey. Bugün aynı değişen bir şey yok. Yok şeriatı getireceğiz falan boş teoriler. Anayasanın ilk 4 kuralı çiğnenemez zaten.
Adı şeriat olmaz zaten. Uygulanan yasaklar zamanla artacak. Aynı şuan olduğu gibi onlara da ses etmeyeceğiz. Böyle böyle yavaş yavaş olacak. Afganistan ve İran da bir günde böyle olmadı hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı