Akademik alanda ilk sevinç ve Veritabanı Eğitimi :)

byanigli

Hectopat
Yer
İzmir, Turkey, Turkey
Daha fazla  
Meslek
student of software engineering
Merhabalar arkadaşlar. Uzun süredir, forumda çok etkin olamıyordum. Özellikle @BilgisayarKurdu tarafından etiketlendiği konulara cevap veremedim. Bu durumdaki arkadaşların güvenini boşa çıkarttığım için özür diliyorum. Ancak, bu süreçte Sığır cinsi hayvanın hastalık tanısında sensör tabanlı, veteriner destek yazılımını araştırıyordum. Bir süre önce Tübitak'a başvurdum ve desteklendim ve bir tez yazdım. Eş zamanlı olarak, Veterinerler için Tanı Destek Programı: VetDes adlı bir makale yazdık . Bugün makalemin IV. Ulusal Yazılım Mühendisliği Sempozyumu kabul edildiğimi öğrendim. Kendi reklamımı yaptım gibi oldu ama, ilk deneyimim olduğu için, paylaşmak istedim. Yine dönem içinde, Veri tabanı Sistemleri (DBMS) üzerinde kendimi geliştirmeye başladım. Bir yandan veri tabanı öğrenmek istiyenler içinde notlar tuttum. Blog'da paylaşamadığım için. Recep bey'den @Recep Baltaş rica edelim. Eğer gerekli sayı veya istek olması şartı ile bize belki Veri Tabanı Bölümü açarlar. Orada gerekli tartışma ortamı kurarız. İyi çalışmalar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı